World War Z Horde Mode XL Sonunda Yayınlandı

Saber Interactive, popüler oyunu  World War Z ilgiyi hep üzerinde tutmayı zaten başarıyordu. Bu güncelleme ile oyuna çok beklenen Horde Mode XL modu da eklendi. Bu mod oyuncuların oyuna olan ilgisini daha da arttırdı. Ayrıca güncelleme oyunculara ilginç yeni özelliklerde sunacak.

World War Z Horde Mode XL

Bu yeni mod  yeni nesil konsolların gücünden yararlanıyor ve oyunculara yoğun ve benzersiz bir zombi avı deneyimi sunmayı vaat ediyor. World War Z, aynı isimli 2013 yapımı filmdeki ile aynı evrende geçen bir üçüncü şahıs nişancı tanımlanıyor. Oyuncular, zombilerin istila ettiği kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalan bir kişinin rolünü üstleniyorlar. Ayrıca oyuncular korkunç zombi ordularına karşı hayatta kalmak, erzak toplamak ve  hedeflerini tamamlamak için birlikte çalışmak zorunda kalıyor. Bu zorundalık pek hoş gözükmese de oyuncular iş birliği yapmaktan memnun gibi gözüküyor.

world-war-z-horde-mode-xl-sonunda-yayinlandi

Geliştirici şirket a Horde Mode XL ile ilgili son detayların yer aldığı bir YouTube videosu da yayınladı. World War Z’nin şimdiye kadarki en büyük güncellemesi olarak adlandırılan Horde Mode XL güncellemesini basit bir mod olarak tanımlayamayız. Güncelleme silah ilerleme sistemi için yeni dış görünümler ve avantajları oyunculara sunuyor. Ayrıca mod iki yeni silahı oyuncularla buluşturuyor. Bu mod geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve oyuncuların ilgisini çekti. Umarız ki bu ilgi böyle devam eder ve geliştiriciler yeni modlar üzerinde çalışmaya devam eder.

 

 

 

yorum Yap