Watch Dogs: Legion, PS5 ve Xbox Series X/S’te 60 FPS desteği alacak

Aksiyon macera oyunu Watch Dogs: Legion, PS5 ve Xbox Series X/S konsollarında 60 FPS çalışmasını sağlayan bir güncelleme alacak. Geliştirici Ubisoft Toronto, güncellemenin ne zaman yayınlanacağını duyurmasa da, şu anda geliştirilme aşamasında olduğunu belirtti.

Watch Dogs: Legion’a gelecek güncellemelerde 60 FPS grafiklerin yanı sıra New Game+ modunun geleceği de duyuruldu. Ayrıca geliştiricinin üzerinde çalıştığı diğer özellikler arasında oyuna yeni eklenen Çevrimiçi mod için platformlar arası ve nesiller arası destek var. Çevrimiçi mod, 9 Mart’ta bazı teknik sorunlar nedeniyle eksik işlevlerle başlatılmıştı. Ardından iki hafta sonra yayınlanan 3.25 güncellemesi ile ilk Tactical Op görevi ve oyun içi metin sohbeti gelmişti.

Watch Dogs: Legion için yeni içerikler yolda

Watch Dogs: Legion, Aiden Pearce

Watch Dogs: Legion’a Mayıs ayının sonunda iki yeni PvP modu Extraction ve Invasion ile birlikte Project Omni adlı ikinci Tactical Op görevi gelecek. Project Omni, DedSec’i gizli bir projeye sızmak ve Optik cihazların onları kullananların beyinlerini nasıl olumsuz etkilediğini araştırmakla görevlendirecek. Ayrıca Season Pass sahipleri de önümüzdeki birkaç ay içinde içerikler alacak. Nisan sonunda yeni oynanabilir kahraman Mina, yeni bir görev ile birlikte gelecek. Yeni karakterimiz maruz kaldığı deneyler sayesinde insanlar üzerinde zihin kontrolünü kullanabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra Haziran ayının sonunda, Aiden Pearce ve Wrench, Bloodline hikayesiyle birlikte tanıtılacak. Son olarak, dördüncü oynanabilir kahraman, Ubisoft‘un sevilen bir diğer serisi Assassin’s Creed’den Darcy olacak. Darcy, yeni görevlerle Ağustos ayında oyuna gelecek. Watch Dogs: Legion güncellemelerinin tarihleri ve içerikleri hakkında gelecek duyuruları sizlerle paylaşacağız.

yorum Yap