Watch Dogs: Legion’ın çıkış tarihi, oynanış görüntüleriyle duyuruldu

Ubisoft Forward dün gece gerçekleştirdiği Ubisoft Forward yayınında açık dünya macera oyunu Watch Dogs: Legion‘ı PC, PS4, Xbox One ve Google Stadia için duyurdu. Çıkış tarihi 29 Ekim olarak açıklanan oyunun PS5 ve Xbox Series X için geliştirilen yeni nesil versiyonu da gelecek.

Etkinlik sırasında Watch Dogs: Legion’ın oynanış görüntüleri de yayınlandı. Serinin yeni oyununun en çok öne çıkan özelliği, açık dünyadaki herhangi bir karakterle oynayabilecek olmamız. Oyuncu olmayan herhangi bir karakteri (NPC) ekibe katabileceğiz. Karakterlerin her biri kendine ait bir yaşam tarzına ve çeşitli yeteneklere sahip olacak.

Watch Dogs: Legion, hacker’ların savaşına sahne olacak

Watch Dogs: Legion çıkış tarihi

Watch Dogs: Legion’da, Albion adlı bir hacker grubunun saldırısının ardından Londra’yı geri kazanmak için gizlice düşmanın arasına sızacak ve ekibi genişleterek bir direniş oluşturacağız. Oynanış görüntülerinde Albion’un Londra Kalesinde bulunan merkezine sızacağımız bir görev gösteriliyor.

Görev, ekibimize katacağımız çeşitli karakterlerin oynanışlarına ve kullandığı araçlara göz atıyor. Bir inşaat işçisi aletlerini silah olarak kullanabilirken, bir drone uzmanı bölgeyi incelemek ve düşmanlara saldırmak için tam donanımlı cihazlarıyla mücadele ediyor. Ayrıca görevlerde Albion üyelerini işe alarak yasak bölgelere sızabilecek ve düşmanı içerden fethedebileceğiz.

Watch Dogs: Legion‘ın başlangıçta Mart ayında çıkacağı açıklanmıştı. Ancak Ubisoft geliştiricileri oyunu geliştirmek ve daha iyi bir deneyim sunmak için çıkış tarihini erteledi. Artık yayınlanan oynanış videolarıyla birlikte oyuna daha yakından bakabilirsiniz.

Watch Dogs Legion oynanış fragmanı:

Diğer oynanış görüntüleri:

Ubisoft Forward’da Watch Dogs Legion’ın yanı sıra Assassin’s Creed Valhalla ve Far Cry 6 gibi merakla beklenen oyunlar da duyuruldu. Far Cry 6 için iki fragman gösterilirken, Assassin’s Creed serisinin kuzey topraklarında geçen yeni oyunu için 30 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

yorum Yap