Ubisoft E3 2019’da basın toplantısı düzenleyecek

Bir başka büyük yayıncı E3 2019’a olan bağlılığını onayladı. Ubisoft etkinlikte bir kez daha basın toplantısı düzenleyecek. Konferans, 11 Haziran 2019 Salı günü TSİ 00.00’da, gösterinin açılışından bir gün önce yapılacak.

Ubisoft’un konferansta hangi oyunları sunacağı belli olmasa da, ortaya çıkabilecek pek çok oyun var. Öncelikle Londra’da geçecek olan Watch Dogs 3 henüz resmi olarak doğrulanmamasına rağmen 2019’da yayınlanacak. Ubisoft daha önce Assassin’s Creed Odyssey‘de de benzer bir hamle yaparak, oyunu yayınlanmadan birkaç ay önce konferansta açıklamıştı. Assassin’s Creed’ten bahsetmişken, 2019’da seriye yeni oyun gelmeyeceğini biliyoruz, anca bir sonraki adım hakkında ipucu alabiliriz.

Ayrıca yayın tarihi (hatta platformları) henüz açıklanmayan ve uzun zamandır beklenen Beyond Good and Evil 2 de var. Oyun hala gelişiminde oldukça erken aşamada görünüyor, ancak bu yılki konferansta hakkında daha fazla haber alabiliriz. Korsan temalı Skull & Bones 2019-2020 yayın penceresinde yayınlanmaya hazırlanıyor. Ubisoft, 2019’un daha da heyecan verici olacağını vadetti ve bu yüzden oyun hakkında daha fazla bilgi gelmesi muhtemel görünüyor.

Ayrıca Ubisoft’un yeni oyunu The Division 2 gibi canlı hizmet oyunları da var. Bu tarz oyunlar lansman sonrası içeriğe dayanırken E3 geleceğe ışık tutmak için iyi bir yer. Ayrıca Just Dance de etkinlikte olacak ve başka dans numaraları gösterebilir.

2019, E3 tarihinin en gizemli yıllarından biri haline geldi. Hem EA hem de Sony basın toplantısı yapmayacaklarını açıkladı. Ayrıca Sony bu yıl E3 2019’a katılmayacağını açıkça belirtti. Bununla birlikte, Bethesda’nın yanı sıra Devolver Digital ve Limited Run Games de birlikte bir basın toplantısı düzenleyecek.

Ubisoft geniş yelpazeli bir yayıncı ve ilginç haberler ve duyurular sunabilir. Bakalım E3’te oyunculara ne gibi sürprizler hazırlayacak.

yorum Yap