Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep Steam Üzerinde Ücretsiz Oldu

Borderlands 2 karakteri Tiny Tina oyuncular arasında çok popüler oldu. Bu noktada, sekiz yıl sonra Tiny Tina’s Wonderlands şeklinde kendi spin-off’unu aldı. Ondan önce, Dragon Keep’teki Borderlands 2 DLC Assault’un odak noktasıydı. Bu genişleme, 2021’de o zamanlar yakında çıkacak olan Harikalar Diyarı’nı tanıtmak için bağımsız olarak geldi. Bu, Borderlands 2’nin genişletmelerinin baş tacıydı. Şimdi ise Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep, Steam üzerinde ücretsiz hale geldi.

tiny-tinas-assault-on-dragon-keep-steam-uzerinde-ucretsiz-oldu

Tiny Tina’s Assasult on Dragon Keep, 24 Mart’a kadar ücretsiz oldu

Durum ne olursa olsun oyunu denemek oldukça kolay hale geldi. Yapım, 24 Mart’a kadar Steam üzerinde ücretsiz hale geldi. Bu durumda hesabınıza ekleyebilir ve sonsuza kadar oynayabilirsiniz. Şimdi oynamak istemeseniz bile, bunu oyun geleceğinize bir yatırım olarak görebilirsiniz.

tiny-tinas-assault-on-dragon-keep-steam-uzerinde-ucretsiz-oldu

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep, Harikalar Diyarı’nın ne hale geldiğinin bir taslağını, yani Borderlands evrenine kalem ve kağıtla oynanan bir rol yapma oyunu getiriyor. Oyunda, kılıçları ateşleyen silahlar ve temelde sihirli el bombaları gibi çalışan çeşitli büyüler de yer alıyor. Dragon Keep, yalnızca bağımsız bir DLC kampanyası olabilir. Yine de her biri kendi ilerleme yollarına sahip altı Mahzen Avcısı’na sahiptir. Çevrimiçi ortak oyunu da destekliyor. Buna ek olarak, Claptrap özelliği de vardır.

Sizler Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep’in hakkında neler düşünüyorsunuz? Bu noktada fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!

yorum Yap