The Witcher 3, yeni bir güncelleme aldı

CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt için tüm platformlarda yeni bir güncelleme yayınladı. 4.02 yaması olarak anılan güncelleme çoğunlukla PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye yöneliktir. Bu noktada oyun genelinde kararlık ve performans iyileştirmeleri ekliyor. Performans Modu, 4.02 yaması ile tüm mevcut nesil platformlarda iyileştirilirken, birçok düzeltme de geldi.

the-witcher-3-yeni-bir-guncelleme-aldi

The Witcher 3 güncellemesi PS5 için bulanıklıkları gideriyor

PS5’te bu güncelleme, daha önce ara sahnelerde karakterlerin bulanık görünmesine neden olan sorunu gideriyor. 4.02 yaması, Xbox Series X’teki ışın izlemedeki kilitlenmeleri düzenliyor. Bu sırada mevcut nesil sistemlerde bir görevdeki can sıkıcı çökme sorununu da çözüyor. Güncelleme, mevcut nesil konsollara ve PC’lere özgü değildir. Xbox One hızlı kaydetme ilerleme aktarımları için bir düzeltme dahil son nesil sürümlere iyileştirme ekliyor.

Buna ek olarak, ‘Savaş Hazırlıkları’, ‘Devletin Nedeni’ ve ‘Çöpçü Avı: Kedi Okulu Teçhizat Yükseltme Şemaları Bölüm 1’ gibi çeşitli görevlerle ilgili sorunları ele alıyor. The Witcher 3: Wild Hunt, ilk olarak 2015’te PS4, Xbox One ve PC için oyuncuların karşısına çıktı. Bundan bir süre sonra 2019’da Nintendo Switch tarafına geldi. Ardından, 2022’nin sonlarında PS5 ve Xbox Series X/S konsolları için geliştirilmiş performans sunan Complete Edition çıktı. Bu noktada yenilikçi görseller ve birtakım özellikler getirdi.

Sizler The Witcher 3’ün hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!

yorum Yap