The Outer Worlds, PS5 ve Xbox Series X için 60 FPS desteği aldı

Obsidian Entertainment’ın aksiyon rol yapma oyunu The Outer Worlds, PS5 ve Xbox Series X’te saniyede 60 kare desteği ekleyen bir güncelleme aldı. Sessiz sedasız yapılan güncelleme ayrıca yarın yayınlanacak olan Murder on Eridanos DLC‘sine hazırlık olarak geldi.

Geliştirici Obsidian, 60 FPS desteği için duyuru yapmasa da değişikliği ilk farkeden oyuncular oldu. The Outer Worlds’ün 1.0.7 yaması, yaklaşık 26 GB gibi yüksek bir boyutla yayınlandı ve yeni nesil konsollarda daha yüksek kare hızıyla akıcı bir deneyim sunuyor. PS5 ve Xbox Series kullanıcıları, geliştiricilerden çözünürlük ve kare hızı tarafında değişiklikler bekliyor ve birçok stüdyo oyuncuların talebine yanıt veriyor.

Murder on Eridanos DLC’si için hazırlıklar yapıldı

The Outer Worlds, Murder on Eridanos

The Outer Worlds, Murder on Eridanos DLC’si gelmeden kullanıcı arayüzü değişiklikleri ve erişilebilirlik özellikleri de aldı. Yükleme ekranları ve sinematiklere ultra geniş monitörler için destek eklendi. Kullanıcı arayüzünde metin boyutunu ayarlamak için bir ayar geldi ve görünürlüğü iyileştirmek için yazı tipi renkleri güncellendi. Tüm bunların yanı sıra oyundaki bazı hatalar giderildi.

Murder on Eridanos, The Outer Worlds’ün hikaye odaklı ikinci ve son genişlemesi olacak. Yeni DLC’de Eridanos’un gökyüzüne çıkarak Halcyon kolonisindeki en büyük cinayet gizemini çözeceksiniz. Rizzo’nun sözcü olarak görevlendirdiği ünlü Halcyon Helen’in öldürülmesinin ardından herkes şüpheli. Arkadaşlarınızla birlikte, Eridanos adalarında seyahat ederken normalde görünmeyen ipuçlarını gösteren yeni bir cihaz olan Discrepancy Amplifier‘ı kullanarak parçaları bir araya getireceksiniz. Bu gizemde göründüğünden daha fazlası var ve vakayı çözmek size bağlı.

The Outer Worlds: Murder on Eridanos yarın PlayStation, Xbox ve PC için gelecek. Genişleme için yayınlanan sinematik fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Outer Worlds: Murder on Eridanos fragmanı

yorum Yap