The Last Of Us Part II çekimlerine katılan bir köpeğin göz dolduran hareket yakalama performansı

Günümüzde oyun sektörü, film sektörüyle benzer teknolojileri kullanmaya başladı. The Last of Us Part II oyuncuları, çekimler için bolca zaman harcadı. Üstelik oyuncu kadrosunda onlara eşlik eden ve hareket yakalama çalışmalarına katılan sevimli bir köpek de vardı.

The Last of Us Part II’nin baş animatörü Jeremy Yates, oyunda rol alan bir köpeğin ağır çekim videosunu paylaştı. Sevimli dostumuz videoda hareket yakalama ekibiyle birlikte çalışıyor ve son derece başarılı bir performans sergilediği söylenebilir. İsmi Naughty Dog (Yaramaz Köpek) olan bir stüdyo için oldukça ironik bir durum.

The Last Of Us Part II için hareket yakalama çalışmalarına katılan sevimli köpeğin görüntüleri:

Paylaşılan video, sadece 8 saniye olsa da, yıllar süren zorlu çalışmanın ardından ekibin yüzünü güldürecek bir hatıra olarak kalacak. Görüntülerde hareket yakalama kostümü içindeki sevimli bir köpek, platform üzerinden koşarak uzun bir atlayış yapıyor.

Eğer The Last of Us Part II’de köpekleri öldürmek zorunda kaldığınız için üzülüyorsanız, kalpleri ısıtan bu görüntü vicdanınızı rahatlatacaktır.

The Last of Us Part II, oyuncular tarafından uzun yıllardır heyecanla bekleniyordu ve geçtiğimiz ay piyasaya sürülmesiyle birlikte büyük ilgi gördü. Sony, oyunun ilk üç gün içinde toplamda 4 milyon sattığını açıklamıştı. Bu büyük satış başarısı, TLOU2’nin en hızlı satan PS4 oyunu olmasını sağladı ve oyunu Haziran ayında satış listelerinin zirvesine yerleştirdi.