The Last of Us Part II’nin çok oyunculu modundan görüntüler sızdırıldı

Naughty Dog’un yeni başyapıtı The Last of Us Part II, yıllar süren heyecanlı bekleyişin ardından, Haziran ayında PS4 oyuncularıyla buluştu. Ellie’nin yeni macerası, çarpıcı grafikleri ve sürükleyici hikayesiyle oyunculardan büyük ilgi gördü. Ancak geliştiricilerin oyun için daha fazla planı var gibi görünüyor.

The Last of Us Part II’nin çok oyunculu Factions modundan ilk görüntüler sızdırıldı. İlk oyunda çok oyunculu eklenti olarak gelen mod, yeni oyunda da geri dönecek gibi görünüyor. Görüntülerin kalitesi düşük ve bulanık olsa da oynanan karakter, videonun The Last of Us Part II’den kaydedildiğini ortaya koyuyor.

The Last of Us Part II’ye de Factions modu gelebilir

The Last of Us Part 2 multiplayer karakter özelleştirmesi

Videodan anlaşıldığı üzere oyuncu Mel ile oynuyor ve bıçak kullanıyor. Bir başka bir oyuncu da yay kullanarak rakiplerini vurmaya çalışıyor. Görüntülerdeki harita The Last of Us’ın Factions modundaki haritalardan biri olan Lakeside‘a benziyor. Ancak video sadece 11 saniye ve çok fazla detay sunmuyor.

Video’yu YouTube’a yükleyen The IrishLizard, görüntülerin The Last of Us Part II Factions modunun erken yapısına ait olduğunu belirtti. Ancak görüntüleri nereden elde ettiği açıklamadı. Naughty Dog daha önce çok oyunculu mod için olduğu düşünülen iş ilanları vermişti. Ancak stüdyo bu konuda hala ağzını sıkı tutuyor. Elbette bu görüntüleri sızıntı olarak ele almakta fayda var. Ancak gerçek olduklarına dair kanıtlar sağlam.

Sony, yeni bir State of Play canlı yayını düzenleyecek. Etkinlikte PS4 oyunlarından yeni haberler gelecek. Belki de The Last of Us Part II‘nin çok oyunculu Factions modu yayının sürprizlerinden biri olabilir. State of Play hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

The Last of Us Part II’nin Factions modundan görüntüler: