The Last of Us Part 2 için 3 saatlik medya etkinliği düzenlenecek

Naughty Dog 26 Eylül’deki Salgın Günü öncesi The Last of Us Part 2 için medya etkinliği düzenleyecek. Daha önce de duyurulan, 24 Eylül’de California, Los Angeles’ta gerçekleşecek medya etkinliği hakkında şimdilik çok az şey biliniyor. Bununla birlikte gelen yeni bir bilgiye göre; basın mensuplarının katılacağı etkinlik en az 3 saat sürecek.

Niko Partners analisti Daniel Ahmad Twitter’da gelecek hafta medya katılımcılarını 3 saatlik etkinlik beklediğini bildirdi. Sonraki tweet’te Ahmad, hayranların beklentilerini yüksek tutmamaları gerektiğini açıkladı. Yani Naughty Dog etkinlik süresince gösterilecek içeriği internette yayınlamayabilir. Ancak basın mensupları gösterilecek görüntülerle ilgili belirli detayları paylaşabilecekler. Ayrıca The Last of Us Part 2 etkinliğinin muhtemelen tamamı oynanış olmayacak ve bu uzun süreyi doldurmaya yardımcı olacak başka içerikler de olabilir.

Eğer Naughty Dog medya mensuplarına üç saatlik içerik sunacaksa, yakında The Last of Us Part 2 hakkında daha fazlasını öğrenebiliriz. Serinin sevenleri aylardır sabırla yeni bilgiler bekliyorlar. Oyunun Ekim ayında gerçekleşecek Madrid Oyun Haftası’nda görüneceği onaylanmıştı. İspanya’nın başkentinde gerçekleşecek olan etkinlik 3 Ekim’de başlayacak ve MediEvil, Death Stranding de dahil olmak üzere birçok PS4 oyunu yeniden bir araya gelecek.

Naughty Dog hala PS4’e özel The Last of Us Part 2 için çıkış tarihi ya da yayın aralığı açıklamadı. Son olarak serinin heyecanla beklenen yeni oyunu The Last of Us Part 2 hakkında gelecek tüm haber ve güncellemeleri buradan takip edebilirsiniz.