The Crew 2 açık betası önümüzdeki hafta başlıyor!

Ubisoft’un açık dünya çok araçlı yarış oyunu The Crew 2, 29 Haziran’da çıkış yapacak. Lansmanının hemen öncesinde, önümüzdeki hafta açık beta düzenlenecek.

Beta, 21 Haziran’da başlayıp 25 Haziran’da sona erecek ve PS4, Xbox One ve PC’de yayınlanacak. Oyunun açık beta sürümünü şimdi önyükleyebilirsiniz.

The Crew 2 motor sporları temasına sahip olup, arabalar ve bisikletlerin yanı sıra motorbot ve akrobasi uçakları da sunacak. İlk oyunda isteneni yakalayamayan The Crew serisi, ABD kıyılarında uçtan uca inanılmaz bir harita ile geri dönüyor. Beta oyunu denemeye değer gibi görünüyor.

The Crew 2 açık betası neler sunacak?

The Crew 2 açık betasında oyuncular Fast Fav özelliğiyle, araçlar arasında kesintisiz olarak geçiş yapabilecekler. Ayrıca çeşitli motor sporlarında arkadaşlarıyla takım olarak veya onlara karşı oynayabilecekler. Uçaklar, arabalar, tekneler ve diğer araçlarla kara, hava ve denizlere hükmederek, Atlantik kıyısından Pasifik kıyısına, şehirlerden doğa harikalarına Amerika’yı çeşitliliklerle dolu dev açık dünyada yeniden keşfedecekler.

Son olarak Betaya katılmak için internet bağlantısı ve PS Plus aboneliği gerektiğini belirtelim.

Gold Edition için ön sipariş verenler, tam oyunu 26 Haziran’da oynamaya başlayarak 3 günlük Erken Erişim hakkına sahip olacaklar. Ayrıca bu sürümle 3 özel aracın yanı sıra 22 başka araca erken erişim, %20 oyun içi sürekli indirim ve çok daha fazlasını kapsayan Season Pass’e de sahip olacaklar.

yorum Yap