Tera’nın PUBG temalı yeni etkinliği tanıtıldı

Tera 5 Mart’tan itibaren başlayacak ve 30 gün sürecek PlayerUnknown’s Battlegrounds etkinliğiyle yepyeni içeriklere hazırlanıyor. Oyuncular PUBG temalı savaşların tadını çıkarabilecek ve 5 Mart – 5 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Tera x PUBG etkinliği sırasında PUBG kostümleri, eşyaları ve daha birçok ödül kazanabilecek.

Tera‘da 60 seviye ve üstü oyuncuları etkinliğe hemen katılabilecekler. Etkinlik süresince her gün iki saat boyunca Kuzey Arun’da 70 seviye PUBG popori koruyucuları, askerleri doğacak ve havadan paraşütle destekler inecek. Sandıkları parçalayarak ya da poporileri yenerek sandıklar, anahtarlar, etkinlik eşyaları ve PUBG kaskı almak için kullanılabilecek Savaş Puanları kazanabileceksiniz. Savaştan sıkılırsanız uçak ve araç filosuyla dolu PUBG temalı Highwatch’ta takılabileceksiniz.

Tera X PUBG etkinliği

Günlük anahtar ve sandık ödülleri için etkinlik boyunca Tera’da her gün en az 1 saat oturum açmanız gerekecek. Daha da fazla anahtar, sandık ve Savaş Puanı kazanmak için boss’larla savaşıp ve zindanları tamamlayabileceksiniz.

Zorluklarla kazandığınız Savaş Puanlarınızı Tera’nın PUBG Mağazasında iki premium kask ve çok sayıda etkinlik eşyası için harcayabileceksiniz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Tera aynı geliştiricinin elinden (Bluehole) çıkıyor ve yayıncı En Masse’nin de PUBG’ye özel bir düşkünlüğü var. Ne yazık ki Tera şu anda PSN Türkiye’de yok. Oyuncuların büyük beklentilerine rağmen oyun ülkemizde henüz yayınlanmadı.

yorum Yap