WhatsApp Android Beta Sürümünde Meta AI Erişimini Kolaylaştırıyor

WhatsApp Android Beta Sürümünde Meta AI Erişimini Kolaylaştırıyor
WhatsApp'ın en son beta sürümü, Android kullanıcılarına Meta AI ile etkileşim için yeni bir yöntem sunuyor. Arama çubuğunu kullanarak sohbet robotuyla iletişim kurabilirsiniz. Ancak bu özellik henüz tam olarak aktif değildir.

Şu anda Android için WhatsApp'ın beta sürümünde Meta AI'ya iki şekilde erişebilirsiniz. İlk olarak Sohbetler sekmesindeki Meta AI düğmesine dokunarak sohbet robotuyla konuşmayı açabilirsiniz. İkinci olarak, kişiler arasında Meta AI'yı arayarak ve ardından sohbet robotuyla konuşmayı açmak için kişiye dokunarak. Sohbet açıldığında sorularınızı Meta AI'ye sorabilirsiniz ve sohbet robotu bunları yanıtlayacaktır. Meta artık WhatsApp'ta Meta AI'ya erişimi daha da kolaylaştırıyor.

whatsapp-android-beta-surumunde-meta-ai-erisimini-kolaylastiriyor-1.jpg

WhatsApp erişimi kolaylaştıracak hamle yaptı

WABetaInfo'ya göre, Android için WhatsApp'ın en son beta sürümü, arama çubuğunu kullanarak Meta AI ile etkileşime girmenize olanak tanıyor. Daha spesifik olmak gerekirse, artık arama çubuğuna sohbet robotu için sorgunuzu girebilirsiniz; uygulama size bu sorguyu Meta AI kullanarak arama seçeneği gösterecektir. Ancak bu seçeneğe tıkladığınızda ne olacağına dair hiçbir bilgi yoktur.