Sony'nin Xperia 1 VI ve Xperia 10 VI Modellerinin Sızdırılan Görüntüleri Ortaya Çıktı

Sony'nin Xperia 1 VI ve Xperia 10 VI Modellerinin Sızdırılan Görüntüleri Ortaya Çıktı
Teknoloji meraklıları arasında özel bir takipçi kitlesine sahip olan Sony'nin yaklaşmakta olan amiral gemisi Xperia 1 VI ve daha uygun fiyatlı kardeşi Xperia 10 VI'nın sızdırılan görüntüleri ortaya çıktı.

Her ne kadar en popüler ana akım telefonlar olmasa da, Sony'nin Xperia cihazları teknoloji meraklıları arasında özel bir takipçi kitlesine sahip. Şimdi ise büyük bir görüntü sızıntısı, Sony'nin yaklaşmakta olan amiral gemisi Xperia 1 VI ve daha uygun fiyatlı kardeşi Xperia 10 VI'ya bir bakış sunuyor. Bu telefonların yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve resmi görünümlü görüntüler X/Twitter'daki sızıntıyı yapan @ArseneLupin'den geliyor.

sonynin-xperia-1-vi-ve-xperia-10-vi-modellerinin-goruntuleri-ortaya-cikti-1.jpg

Sony Xperia 1 VI için yeni görseller geldi

Sızan görüntüler, Xperia 1 VI'nın önceki modellerin tasarım dilini büyük ölçüde koruduğunu doğruluyor. Buna dikey olarak yerleştirilmiş üçlü arka kamera dizisi ve üst ve alt çerçevelerle çevrelenen düz ekran da dahildir. Sony, ön kamera ve çerçevelerin içine yerleştirilmiş çift ön hoparlör ile çentiklerden ve deliklerden kaçınarak daha geleneksel bir tasarım tercih eden birkaç üreticiden biri olmaya devam ediyor. Sağ tarafta ses düğmesi, güç düğmesi ve özel kamera düğmesi bulunur.