Samsung Yeni Akıllı Saati Galaxy Watch FE'yi Tanıttı

Samsung Yeni Akıllı Saati Galaxy Watch FE'yi Tanıttı
Samsung'un uygun fiyatlı akıllı saat arayışındaki kullanıcılar için hazırladığı Galaxy Watch FE'nin detayları belli olmaya başladı.

Samsung'un oldukça iyi bir Wear OS akıllı saat serisi var. Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic, Android telefonlar için en iyi donanıma sahip akıllı saatler arasında yer alıyor. Ancak oldukça pahalıdırlar ve herkes bunları satın alamaz. Yani Samsung daha ucuz bir Galaxy Watch yapabilir. Galaxy Fit 3 son derece uygun fiyatlı olmasına rağmen Wear OS'yi çalıştırmıyor. Wear OS tabanlı bir Galaxy Watch isteyen ancak giyilebilir bir cihaza 150 dolardan fazla harcamak istemeyenler için Samsung, Galaxy Watch FE'yi geliştiriyor. Android Headlines'ın haberine göre Galaxy Watch FE, SM-R866 model numarasına sahiptir.

samsung-yeni-akilli-saati-galaxy-watch-feyi-tanitti-1.jpg

Galaxy Watch FE ilerleyen zamanda geliyor

Galaxy Watch FE'nin model numarasını fark ettiğinizde Galaxy Watch 4'ün (SM-R860) biraz değiştirilmiş bir versiyonu olabileceği anlaşılıyor. Yani Samsung, Galaxy Watch 4'ü muhtemelen daha yeni bir işlemciyle yeniden paketliyor olabilir. Geri kalan özellikler orijinal Galaxy Watch 4'ün özelliklerine benzer kalabilir.