Samsung Internet Beta, Gizli Modda Ekran Görüntüsü Alma Desteği Sunuyor

Samsung Internet Beta, Gizli Modda Ekran Görüntüsü Alma Desteği Sunuyor
Samsung'un yeni beta sürümü, Gizli modda web sitelerine göz atarken ekran görüntüsü alma desteği getiriyor.

Samsung kısa süre önce, Gizli modda web sitelerine göz atarken ekran görüntüsü alma desteğini sunan Samsung Internet beta uygulamasının yeni bir sürümünü yayınladı. Yeni sürüm başlangıçta sınırlı bir sürüm olarak yayınlandı, ancak artık dünya çapındaki kullanıcılara daha geniş bir şekilde yayılıyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, Samsung Internet'in en son beta sürümü, Gizli modda ekran görüntüleri yakalama desteği getiriyor. Gizli mod, Samsung'un Android cihazlar için tarayıcı uygulamasında gizli gezinme olarak adlandırdığı moddur.

samsung-internet-beta-gizli-modda-ekran-goruntusu-alma-destegi-sunuyor-1.jpg

Samsung Gizli Modda ekran görüntüsü almayı mümkün kıldı

Bu modda ziyaret edilen web sitelerine ilişkin çerezler ve tarama geçmişi, ilgili sekmeler kapatıldıktan sonra silinir ve Gizli mod, ek güvenlik için bir şifre veya biyometrik verilerle de kilitlenebilir.

Samsung Internet ayrıca diğer tarayıcılara benzer şekilde Gizli modda ekran görüntülerini de devre dışı bırakır. Ancak artık modun ayarlarına, ekran görüntülerine izin verecek şekilde değiştirilebilen yeni bir seçenek eklendi. Bu seçeneğe Gizli modda ekran görüntülerine izin ver adı verilir ve tarayıcının Ayarlar » Kişisel tarama verileri » Gizli mod ayarları menüsünden erişilebilir.