Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6 için Renk ve Depolama Seçenekleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6 için Renk ve Depolama Seçenekleri Sızdırıldı
Samsung'un yaklaşan katlanabilir cihazları Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6 için sızdırılan bilgilere göre, Z Fold 6 beş farklı renk seçeneğiyle geliyor.

Galaxy S24 serisi birkaç aydır piyasada olduğundan Samsung, bir sonraki büyük lansmanına odaklanıyor: Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6. Söylentiler, şirketin 2024 katlanabilir cihazlarının bu yılın temmuz ayında piyasaya sürülebileceğini ve bazı önemli dahili yükseltmeleri de beraberinde getirebileceğini gösteriyor ve tasarım değişiklikleri. Söylentilere göre çıkış zaman çizelgesi yaklaştıkça yeni bir sızıntı, Samsung'un yaklaşmakta olan katlanabilir cihazlarının renk ve depolama seçeneklerini ayrıntılı olarak ortaya çıkardı.

samsung-galaxy-z-fold-6-ve-flip-6-icin-renk-ve-depolama-secenekleri-sizdirildi-1.jpg

Galaxy Z Fold 6 hakkında yeni bilgiler geliyor

Koreli dev, amiral gemisi katlanabilir Galaxy Z Fold serisini her zaman çeşitli yumuşak renklerde sundu. Görünüşe göre Samsung, Z Fold 6'nın beş renk seçeneğinin isimlerinin internete sızdırılmasıyla trendi sürdürmeyi planlıyor. Bunların da Lacivert, Gümüş Gölge, Açık Pembe, Hazırlanmış Siyah ve Beyaz olacağı belirtildi. Son iki renk tonu düşük hacimli seçeneklerdir ve sözde yalnızca Samsung'un çevrimiçi perakende mağazalarında satışa sunulacak. Pembe renk bu yıl yeni bir renk gibi görünüyor, ancak katlanabilir cihazın diğer renk seçenekleriyle uyumlu olarak muhtemelen açık bir tona sahip olacak.