Samsung Galaxy AI'yı Daha Fazla Cihaza Sunuyor

Samsung Galaxy AI'yı Daha Fazla Cihaza Sunuyor
Galaxy AI, Samsung'un yapay zeka ve makine öğrenimi destekli özelliklerini içeren şemsiye terimi olarak tanıtıldı. Bugün, Galaxy AI One UI 6.1 güncellemesiyle belirli akıllı telefon ve tabletlerde kullanılmaya başlandı.

Galaxy AI, 2024'ün başlarında Galaxy S24 serisiyle piyasaya çıktı ve iki ay sonra Samsung, bu deneyimi dünya çapında milyonlarca kullanıcıya daha sunmaya hazırdır. Samsung, yapay zeka ve makine öğrenimi tarafından desteklenen her özelliği kapsayan şemsiye terimi Galaxy AI aracılığıyla insanların günlük yaşamlarını daha üretken, anlamlı ve eğlenceli hale getirmek için büyük bir çaba harcıyor.

samsung-galaxy-aiyi-daha-fazla-cihaza-sunuyor-1.jpg

Samsung Galaxy AI milyonlarca cihaza yayıldı

Bugün Galaxy AI, One UI 6.1 güncellemesi aracılığıyla belirli akıllı telefon ve tabletlerde kullanıma sunulmaya başladı. Galaxy AI için uygun cihazlar arasında Galaxy S23 serisi, Galaxy S23 FE, Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Tab S9 serisi gibi şirketin 2023'teki tüm amiral gemisi cihazları yer alıyor. Tüketicileri en son amiral gemisini almaya teşvik etmek için Galaxy AI'yi Galaxy S24 serisine özel tutmak yerine Samsung, mevcut kullanıcıları da işin içine katıyor. Galaxy AI'nin 2023 öncesi akıllı telefonlara da geleceğini görmek güzel olsa da, bu hala önemli bir kilometre taşı ve övülmeye değerdir.