OnePlus Ace 3V Tanıtıldı

OnePlus Ace 3V Tanıtıldı
OnePlus, Snapdragon 7 Plus Gen 3 işlemciye sahip yeni cihazı OnePlus Ace 3V'yi duyurdu. Bu orta sınıf Android telefon, yüksek performans sunan bir işlemci ve geniş depolama alanıyla dikkat çekiyor.

Qualcomm, Snapdragon 7 Plus Gen 3'ü kısa süre önce kitlelere duyurduğunda, OnePlus nihayet aynı yonga setine sahip, OnePlus Ace 3V adlı bir cihazı tanıttı. Diğer bölgelerde muhtemelen OnePlus Nord 4 olarak adlandırılıyor. OnePlus Ace 3V'ye güç veren en yeni Snapdragon 7 serisi çip, orta sınıf bir Android telefon olmasına rağmen cihaz içi üretken yapay zekanın avantajlarından yararlanabilir. Sekiz çekirdekli işlemci, 2,8 GHz'e kadar saat hızları sunan 4nm'lik bir süreç üzerine kuruludur ve Adreno 732 GPU tarafından da desteklenmektedir.

oneplus-ace-3v-tanitildi-1.jpg

OnePlus Ace 3V Snapdragon 7 serisi işlemciyle geliyor

Ace 3V ayrıca 16 GB'a kadar LPDDR5X RAM ve 512 GB UFS 4.0 depolama alanıyla donatılmıştır. Cihaz, kutudan Android 14 tabanlı ColorOS 14.0 ile çıkıyor. Tasarım cephesinde OnePlus, arkada kavisli bir cam tasarımı öne çıkararak tam cam tasarımı tercih etti. Arka panel, yeni kamera vizörüyle önceki Ace/Nord telefonlarından farklı görünüyor. 8MP ultra geniş açılı lensin eşlik ettiği birincil 50MP Sony IMX882 sensörüyle donatılmıştır. Bu kameralar 60/30 fps hızında 4K videoyu destekler. Ön taraftaki delik, 16MP selfie atıcıyı taşıyor.