Google, Gemini ile Daha Güçlü Bir Asistan Deneyimi Sunmaya Hazırlanıyor

Google, Gemini ile Daha Güçlü Bir Asistan Deneyimi Sunmaya Hazırlanıyor
Google, yakın gelecekte Google Asistan'ı Gemini ile değiştirecek. Gemini, Google'ın gelişmiş yapay zekası ve geniş dil modeli tarafından destekleniyor ve kullanıcılara Google Asistan'dan daha fazlasını sunacak.

Google yakında Google Asistan'ı Gemini ile değiştiriyor. Gemini, Google'ın gelişmiş Yapay Zekası (AI) ve geniş dil modeli (LLM) tarafından desteklendiğinden, Google Asistan'dan çok daha fazlasını yapabilir. Örneğin, üretkenliği artırmak için kısa sürede uzun e-postaları özetleyebiliyor.

google-gemini-ile-daha-guclu-bir-asistan-deneyimi-sunmaya-hazirlaniyor-1.jpg

Google Asistan Gemini ile değiştiriliyor

Tüm büyük Google hizmetlerinin Gemini entegrasyonuna sahip olacağı zaten açıktı. Ancak artık bu entegrasyonun Gmail uygulamasında nasıl görüneceği ortaya çıktı. Android uzmanı ve Android Authority katılımcısı Assemble Debug, Gmail'in Gemini entegrasyonunu bir ekran görüntüsü aracılığıyla ortaya çıkardı. Google henüz kamuya açık hale getirmemiş olmasına rağmen bu özelliği çalıştırdı. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, e-postanın konu satırının altında 'Bu E-postayı Özetle' düğmesi bulunacaktır.