Super Mario Bros. filminden yeni afiş geldi

Bu haftanın başlarında, Super Mario Bros. filminden yeni bir teaser hayranların karşısına çıktı. Teaser, Cat Mario’nun filmdeki görünümüne ve Donkey Kong’un tepkisine dair fikir veriyordu. Bugün filmin yapımcıları Universal, Illumination ve Nintendo, film için resmi afiş yayınladı. Yayınlanan afiş Mario, Luigi, Peach, Toad, Bowser, Donkey Kong ve Kamek gibi şimdiye kadar bilinen ana karakter kadrosuna bir bakış sunuyor. Buna ek olarak, Mantar Krallığı’nın karşısında olan Bowser’s Castle’ın, filmin görünürdeki çatışmasına ait karşıt dünyalar da gösteriliyor.

super-mario-bros-filminden-yeni-afis-geldi

Super Mario Bros. afişi ana karakterleri sergiledi

Super Mario Bros. filmi bünyesinde ünlü oyuncuları da barındırıyor. Mario rolünde Chris Pratt, Luigi rolünde Charlie Day, Peach rolünde Anya Taylor-Joy, Toad rolünde Keegan-Michael Key, Bowser rolünde Jack Black, Donkey Kong rolünde Seth Rogen ve Cranky Kong rolünde Fred Armisen oynuyor. Ayrıca Mario’nun video oyunu seslendirme sanatçısı Charles Martinet’in bir noktada film içerisinde yer alacağı da biliniyor.

super-mario-bros-filminden-yeni-afis-geldi

Şu zamana kadar film, yalnızca karakter odaklı posterlerle göz önüne geldi. Açıklanan bilgilere göre, film 7 Nisan 2023 itibariyle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sinemalarda izleyiciyle buluşuyor. Türkiye’deki akıbeti ise şu anlık bilinmiyor. Filmin animasyon süreçleri, Illumination Mac Guff tarafından gerçekleştiriliyor. İlgili işlemler Paris, Fransa’da sürüyor. Filmin daha önceden bir ertelemeyle karşı karşıya kaldığını da belirtmekte fayda var. Önceki vizyon tarihi olarak 21 Aralık 2022 gösterilmişti. Neden ertelendiği konusunda ise net bir açıklama yapılmamıştı.

Sizler filmden neler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

yorum Yap