Story of Seasons: A Wonderful Life Yeni Fragman Yayınlandı

Story of Seasons: A Wonderful Life bugüne kadar sayısız oyuncunun favorisi oldu ve şirket bu oyunun yeniden yapımını yapmaya karar verdi. Ve bu remake’nin yeni fragman resmi çıkış tarihi ile yayınlandı. Oyuncuları epey heyecanlandıran bu haber oyunu daha fazla beklemeyeceğimizi bize gösteriyor.

Story of Seasons: A Wonderful Life

Belirttiğimiz gibi oyuncuların  Story of Seasons klasiğinin yeniden yapımını oynamak için artık çok uzun süre beklemeleri gerekmeyecek. Oyun ilk olarak 2004 yılında GameCube‘de Harvest Moon: A Wonderful Life adıyla yayınlandı. Ayrıca oyun kısa sürede tüm zamanların en çok satan Harvest Moon oyunlarından biri oldu. Seri aynı zamanda Stardew Valley gibi sayısız başka yaşam simülasyonu ve FarmVille gibi sosyal ağ oyunları ortaya çıkardı. Daha sonra oyun ismiyle ilgili bir lisans anlaşmazlığı nedeniyle 2015 yılında Story of Seasons olarak yeniden adlandırıldı ve yayıncı Marvelous, o zamandan beri serinin oyunları bu başlık altında yayınlıyor.

story-of-seasons-a-wonderful-life-yeni-fragman-yayinlandi

Yayınlanan fragmanda dijital hiçbir şey gözükmüyor. Aynı zamanda fragman kahramanın kendisine miras kalan çiftliğine varmasıyla başlıyor. Kahraman kısa bir süre sonra yerel halkla tanışıyor ve onların arasında Cecilia ile tanışıyor. Fragman boyunca kahraman, Cecilia ile yakınlaşırken çiftliğiyle nasıl ilgileneceğini öğreniyor. Kahraman Cecilia ile evleniyor ve yavaş yavaş büyüyen çiftliklerinde bir çocuk sahibi oluyorlar. Fragmanın son sahnelerinden birinde ise artık yaşlanmış kahraman  takta uzanmış pencereden dışarı bakarken oğlunu sevdiği kadınla görüyor. Ona genç olduğu ve Cecilia ile tanıştığı zamanı anlatıyor.

Son olarak bu oyunun çıkış tarihi 27 Haziran açıklandı ve oyun PC, PS5, Switch ve Xbox Series X/S için çıkacak. Umarız ki oyun oyuncuların beklentisini karşılar.

yorum Yap