Stalker 2 Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

GSC Game World, STALKER 2: Heart of Chornobyl için yaklaşan açık dünya nişancı oyununun çıkışa yaklaştıkça nasıl gelişmeye devam ettiğini gösteren dört yeni ekran görüntüsünü oyuncularla paylaştı. Stalker 2 yeni ekran görüntüleri her ne kadar oyunun çıkış tarihi belirli olmasa da oyuncular epey heyecanlanmış gibi gözüküyor.

Stalker 2 Yeni Ekran Görüntüleri

Belirttiğimi üzere oyunun hala çıkış tarihi belli değil, ancak  GSC Game World sık sık ekran görüntüleriyle oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor. Bu görüntüler oyunun ilerlemesinin etkileyici bir kanıtı olarak görülüyor. Elbette Ukrayna ekibi, Stalker 2’yi olabilecek en iyi oyun yapmak için ihtiyaç duyduğu zamanı hak ediyor. Ancak oyunun çıkış tarihi belli olmasa da bu görüntüler karşısında heyecanlanmamak elde değil. Ayrıca bu görüntüler oyunun gelişimi hakkında bize bilgiler de sunuyor. Bu durum ise oyuncuların ilgisini epey çekiyor. Ancak oyun bir kere ertelendi ve daha fazla ertelenmesi istenmiyor.

Oyuncular yapımcı şirketin bir an önce oyunu çıkarmasını istiyor. Ancak bu çok kolay bir durum değil. Bu yüzden şirketi çok darlamak gerekmediğini düşünen oyuncularda var. Çünkü oyuncular oyunun olabilecek en iyi şekilde çıkmasını istiyor. Umarız ki oyun bir an önce çıkar ve oyuncular bu göz alıcı oyunla buluşabilir. STALKER 2: Heart of Chornobyl ‘nin 2023’te PC ve Xbox Series X için çıkacağı düşünülüyor. Ancak oyunun çıkacağı zaman bu durumda bir değişiklik olabilir.

yorum Yap