Spider-Man PS4 ve Detroit: Become Human’ın PSN Amerika fiyatları düştü

Her ikisi de geçtiğimiz yıl yayınlanmalarına rağmen bulunmamasına rağmen Marvel’s Spider-Man ve Detroit: Become Human‘ın PlayStation Store Amerika mağazasında fiyatları düştü. İlginç bir şekilde fiyatların kalıcı olarak düştüğü görülüyor.

Bu değişikliklerin ardından Detroit: Become Human 19,99 dolara, Marvel’s Spider-Man ise 39,98 dolara satın alınabiliyor. Oyunların fiyatı Amazon’daki fiyat düşüşünün ardından gelmiş gibi görünüyor. Spider-Man’in fiyatı Amazon‘da 39,98 dolar ve bu fiyat hem fiziksel hem de dijital sürümler için aynı. Bununla birlikte Detroit: Become Human sadece dijital olarak satın alınabiliyor.

Her iki oyun da PlayStation’a özel ve yeni fiyatlarıyla çok daha uygun. Henüz oynamayanlar için kesinlikle almaya değer ama diğer yandan bu düşüşün diğer bölgelere, özellikle de ülkemize yansıyıp yansımayacağı merak konusu. Detroit: Become Human başarılı bir oyun olmakla beraber 5 ayda 2 milyon kopya satarak geliştirici Quantic Dream’in bugüne kadarki en hızlı satan oyunu oldu.

Marvel’s Spider-Man geçtiğimiz yıla damga vuran PlayStation 4‘e özel bir yapım. Insomniac’ın eleştirel ve ticari başarı yakalayan oyunu, 25 Kasım 2018 itibarıyla lansmandan sadece iki ay sonra 9 milyon kopya sattı. Fiyat indirimiyle başarısına tüm hızıyla devam edecektir.

Ne diyelim… Darısı yüksek fiyatlarla boğuşan ülkemiz oyuncularının başına. Marvel’s Spider-Man şu anda 469 TL’den satılıyor. Detroit: Become Human’ın sadece Digital Deluxe sürümü mevcut ve o da aynı şekilde 469 TL.

yorum Yap