Spider-Man: Miles Morales’e Advanced Tech Suit adlı yeni bir kostüm geldi

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales için yayınlanan yeni bir güncelleme Miles’ın Manhattan sakinlerini etkileyebileceği yepyeni bir kostümle geldi. Advanced Tech Suit adlı yeni kostüm daha önce çizgi romanlarda görünmedi ve Insomniac Games tarafından tasarlandı. Teknolojik bir görünüme sahip olan Advanced Tech Suit, parlak siyah-kırmızı tonları sıra dışı bir örümcek logosuyla birleştiriyor.

Spider-Man: Miles Morales’e gelen güncelleme, Advanced Tech Suit’e ek olarak PS5 sürümüne belirli kıyafetlerde gerçekçi kas deformasyonu ekledi. Değişimin pratikte nasıl göründüğü tam olarak belli değil, ancak Miles’ın hareketine bağlı olarak bazı kıyafetlerin fiziğinin daha da gerçekçi görünmesini sağladığını düşünüyoruz. Yani kostümler, yapılan harekete ve kasların şekline göre daha doğal bir görüntü sunabilir. Insomniac Games ve Marvel tarafından yapılan paylaşımlarından kostümü detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Spider-Man: Miles Morales – Advanced Tech Suit:

Advanced Tech Suit, Peter Parker’ın Marvel’s Spider-Man’deki Iron Spider kostümünün Miles Morales için uyarlanmış hali olduğu söylenebilir. Kostüm ilk olarak bir Insomniac sanatçısının ArtStation profilinde göründü ve onaylanmayan bir kostüm olduğu düşünüldü. Ardından kostüm dört ay önce Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Funko Pop! figürleri duyurulduğunda bir kez daha ortaya çıktı. Sonunda kostüm stüdyonun yayınladığı yeni güncelleme ile oyuna eklendi. Advanced Tech Suit’li Funko Pop figürü 20 Mayıs’ta piyasaya sürülecek.

Spider-Man: Miles Morales, PS5’in lansman oyunlarından biriydi. Miles Morales’li yeni macera, nesiller arası olarak PS4 için de piyasaya sürüldü. Oyun sadece 2020 yılında 4,1 milyondan fazla satarak önemli bir başarı yakaladı. Insomniac Games lansmandan kısa süre sonra oyuna yeni grafik modları ve 60 FPS ray tracing modu getirmişti.

yorum Yap