Sony bazı oyunculara ücretsiz Astro Bot Rescue Mission veriyor

Sony bazı oyunculara ücretsiz Astro Bot Rescue Mission veriyor
Reddit dahil olmak üzere çeşitli tartışma platformlarında birçok kullanıcı, Sony Interactive Entertainment'ın PlayStation VR oyunu Astro Bot Rescue Mission'ın ücretsiz bir kopyasını gönderdiğini bildirdi.Reddit kullanıcısı...

Reddit dahil olmak üzere çeşitli tartışma platformlarında birçok kullanıcı, Sony Interactive Entertainment'ın PlayStation VR oyunu Astro Bot Rescue Mission'ın ücretsiz bir kopyasını gönderdiğini bildirdi.

Reddit kullanıcısı hangi bölge yaşadığını henüz açıklamadı. Bununla birlikte OzBargain'de aynı paylaşımı yapan bir kullanıcının gönderdiği linklere bakılırsa durumun Avustralya'da yaşandığı görülüyor. Bu da Avustralya'daki bazı kullanıcıların Astro Bot Rescue Mission indirme kodunu ücretsiz aldıklarını doğruluyor.

İşte Reddit kullanıcısı XarmtheinsaneX tarafından paylaşılan e-postanın ekran görüntüsü:

Sony Astro Bot Rescue Mission

"Sadece senin için ücretsiz bir oyun!

Koşul yok, şart yok... sadece size ücretsiz bir PlayStation VR oyunu veriyoruz.

Ödüllü ASTRO BOT Rescue Mission'ı indirin... ve Captain ASTRO'nun kayıp robot ekibini kurtarmak için destansı bir maceraya atılın.

Özel kupon kodunuzu PlayStation Store'da şimdi kullanın."

E-postayı alan birkaç Reddit kullanıcısı da PS VR'ye sahip olmadıklarını öne sürüyor. Bu Sony'nin PS VR'ı olmayan kullanıcıları Astro Bot Rescue Mission ile satın almaya teşvik ediyor olabileceği ihtimalini doğursa da, kullanıcılardan biri VR gözlüğüne sahip olduğunu ve e-postayı aldığını söyledi. Daha fazla bilgi geldiğinde haberi güncelleyeceğiz.