Shadow of the Tomb Raider’ın yeni fragmanı büyüleyici bir dünya sunuyor

Shadow of the Tomb Raider‘ın geliştirme sürecinin tamamlandığı açıklandıktan sonra, oynanış mekaniklerinin sergilendiği bir fragman yayınlanmıştı. Adım adım yaklaşan oyuna yeni bir bakış geldi ve yeni fragman kısa da olsa oyunun çarpıcı dünyasını sunuyor.

Shadow of the Tomb Raider büyüleyici bir atmosfere sahip

Shadow of the Tomb Raider‘ın yeni fragmanında, Lara‘nın ormanları, dağlık arazileri ve birbirinden etkileyici manzaraları keşfettiğini görüyoruz. Ayrıca puzzle öğelerinin yer alacağı bir platform oyunu olacağını tahmin etmek zor değil. Bu büyüleyici dünyanın, içinde göründüğünden daha fazla tehlike barındırdığına şüphe yok.

Lara’nın dünya turu tadındaki görüntülerden bir kıyamete atlayacağını düşünürken, videonun sonunda yapımcıların o kısmı bize bırakacağını anlıyoruz.

Shadow of the Tomb Raider, gelişiyle birçok hayranını da üzecek. Geliştiriciler, Lara’nın üçlemedeki son yolculuğu olduğunu belirttiler… Bu yüzden, muhtemelen yeni macerayı kahramanımızın sınırlarını zorlayarak deneyimleyeceğiz. Oyun, geliştiriciler tarafından şöyle tanımlanıyor:

Lara Croft’un Tomb Raider olma yolundaki belirleyici anlarını deneyimle. Shadow of the Tomb Raider’da, Lara ölümcül bir ormanda hayatta kalmak, korkunç mezarların üstesinden gelmek ve hayatının en kara gününden aydınlığa çıkmak zorunda. Dünyayı Maya Kıyametinden kurtarmak için zamanla yarışan Lara bu macerada çelikleşerek Tomb Raider’a dönüşüyor.

Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına gelecek.