Returnal’ın ön sipariş kostümleri Amazon’da ortaya çıktı

PlayStation 5 özel oyunu Returnal, Mart ayında oyuncularla buluşacak. Housemarque tarafından geliştirilen bilim kurgu ve korku temalı oyun, sıra dışı hikayesi ve silah modu çeşitliliğiyle benzersiz bir deneyim vadediyor. Returnal’ın ön sipariş bonusları arasında yer alan kostümler Amazon’da ortaya çıktı.

Amazon’un Almanya ve İngiltere mağazaları, ana karakter Selene için iki alternatif kostümden oluşan oyun için ön sipariş bonuslarını listeledi. Kahramanın varsayılan kostümleri, beyaz ve sarı renklerden oluşuyor. Ancak bonus olarak verilen iki kostüm, sarı ve siyah tonlarda karşımıza çıkıyor. Ayrıca her ikisi de farklı gövde ve kask tasarımlarına sahip.

Returnal’ın ön sipariş kostümleri:

Returnal’ı satın alacak oyuncuların ön sipariş bonusu olarak iki kostüm alacağı PlayStation Store‘da da belirtiliyor. Ancak kostümlerin görselleri sergilenmiyor. Amazon sayesinde artık Selene’in yeni kıyafetlerinin nasıl göründüğünü biliyoruz.

Returnal, ön sipariş kostümleri

Returnal’da şekil değiştiren bir dünyada Selene karakteriyle hayatta kalmaya çalışacaksınız. Farklı zorluklar ve düşmanların üstesinden gelmek için farklı stratejiler geliştirmek zorunda kalacaksınız. Tehlikelerle dolu Atropos gezegeninde hayatta kalmak için becerilerinizi geliştirmeniz gerekecek. Eğer Selene ölürse, kahramanın uzay aracıyla yaptığı ilk kazadan itibaren yeniden başlayacaksınız.

Selene, ölmesiyle birlikte önceki turda edindiği çoğu yetenek ve eşyayı kaybedecek. Ancak, bunlardan bazıları bir sonraki döngüye geçecek ve oyuncuların ölüme rağmen ilerlemeye devam etmesini sağlayacak. Bu geçişin arkasında, her döngünün başında rastgele bir eşya üreten Cthonos adlı gizemli bir cihaz var. PS5’e özel Returnal’ın oynanış görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz.

Finlandiya merkezli Housemarque Games, 2017 yılında çıkan Nex Machina ile büyük başarı elde etti ve yetenekli bir stüdyo olarak kendini kanıtladı. Sony’nin güvenini kazanan geliştirici, şu anda PlayStation’a özel Returnal üzerinde son rötuşları yapıyor. Oyun, 19 Mart‘ta PS5 için piyasaya sürülecek.