Red Dead Redemption 2’de hızlı seyahat özelliği nasıl açılır?

Red Dead Redemption 2‘de en önemli noktalardan biri, bu oyunun sizi yavaşlatmak istemesi. Oyunun sistemi açık dünya oyunlarının modern özelliklerinden biri olan hızlı seyahat sistemi ile benzerlik göstermiyor.

Chapter 2’ye ulaştıktan hemen sonra kampınızda yükseltmeler yapmaya başlayabilirsiniz. Horseshoe Overlook‘taki kampta Chapter 2’de biraz ilerledikten sonra, bağış kutusunun yanında bulunan defteri açabilirsiniz. Endişelenmeyin, siz ilerledikçe yükseltmeler sizinle kamptan kampa gelecek ve bu erken yatırıma değer.

Red Dead Redemption 2 hızlı seyahat

Defteriniz kullanılabilir olduğunda Hollandalı’nın çadırını yükseltin. Ardından Arthur’un çadırını yükseltebilirsiniz, ki bu da size hızlı bir seyahat haritası verecek. Hızlı seyahat haritası Arthur’un daha önce bulunduğu bazı önemli noktalara hızlı bir şekilde seyahat etmesini sağlayacak, ancak hızlı şekilde kampa geri dönmesine izin vermeyecek. Red Dead Redemption 2’de en önemli seyahat aracı tabanvay…

Red Dead Redemption 2’de seyahat seçenekleri

Red Dead Redemption 2 haritasında kolayca gezinmek için birkaç seçenek daha var. Otomatik sürüş, atınızı işaretlediğiniz noktaya ayarlamanıza ve kontrol cihazına dokunmadan sürmenize izin veriyor. Sadece X düğmesini basılı tutun ve ardından sinematik kameraya gitmek için dokunmatik ekrana basılı tutun. Daha sonra her şeyi bırakın ve yolunuza devam edeceksiniz. Sadece yolda rastgele durumlarla karşılaşabileceğinizi bilin. Yine de varmak için tam seyahat süresinin beklemek zorundasınız.

Eğer bir at arabası kiralamak veya trene binmek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz ancak bu para harcamanızı gerektirecek ve duraklar istediğiniz konumda olmayabilir. Yol boyunca rastgele gerçekleşecek bir karşılaşma sizi görevden saptırabilir ve planladığınız yoldan uzaklaştırabilir. Dönüş yolculuğu oldukça ucuza mal olabilir ya da sizi birçok olayla karşı karşıya bırakabilir.

Red Dead Redemption 2 PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında mevcut. Oyundaki tecrubelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Red Dead Redemption 2 hile kodlarına buradan erişebilirsiniz.

yorum Yap