Rainbow Six Quarantine’in yeni ismi Rainbow Six Parasite olabilir

Geçtiğimiz hafta Rainbow Six Quarantine isminin pandemi dönemi nedeniyle değişebileceği gündeme gelmişti. Yapılan bazı araştırmalar, oyunun Rainbow Six Parasite olarak adlandırıldığını ortaya koyuyor. Yeniden isimlendirilen oyun için tasarlanmış görseller de değişimin doğru olabileceğini gösteriyor.

Rainbow Six Quarantine’e ait bir dosyanın 9 Şubat 2021 tarihinde PSN’e yüklendiği keşfedildi. Dosya, Rainbow Six Quarantine başlığı altında listeliyor ve 1.01 yama sürümü olarak görünüyor. Bununla birlikte, MP1st tarafından yapılan derin araştırmaya göre dosya, PS4 ana ekranında yer alacak görseli (aşağıda) ve oyunun yükleme ekranı görüntüsünü (yukarıda) içeriyor. Her ikisi de Rainbow Six Parasite ismi ile güncellenmiş.

Rainbow Six Parasite

Tüm bunlara ek olarak, dosyalar arasında oyunun yeni ismini onaylayan bir PS Vita Remote Play ekranı da bulunuyor.

Ubisoft, Rainbow Six Quarantine’i ilk olarak E3 2019 etkinliği sırasında açıkladı. Serinin önceki oyunu Siege ağırlıklı olarak PvP bileşeniyle öne çıkarken, Quarantine PvE deneyimi sunacak. Geçtiğimiz yıl dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, yayıncıyı isim değişikliğine itti. Ubisoft, geçen hafta isim değişikliği fikrini değerlendirdiğini ancak henüz karar vermediğini belirtmişti. Görünüşe göre şirket, Rainbow Six Parasite isminde karar kıldı.

Birinci şahıs nişancı serisinin yeni oyununda, oyuncular mutasyona uğramış yabancı bir parazit türüyle karşı karşıya kalacak. İnsanlara yerleşen bu görünmez düşman, operatörler için ölümcül ve zorlu durumlara yol açacak. Oyun, kooperatif üç oyunculu olarak oynanabilecek. İsim değişikliği resmi olarak onaylandığında sizlere bildireceğiz.

yorum Yap