PS Plus ile ücretsiz Far Cry 4 kazanma fırsatı!

PS Plus ile ücretsiz Far Cry 4 kazanma fırsatı!
Sony bir süprize imza atarak ilk defa Playstation Plus'a 12 aylık üye olanlara ücretsiz Far Cry 4 tam oyunu veriyor. Üstelik PS Plus üyeliğiniz bitse dahi oyunu oynayabileceksiniz.Unutulmaması gereken nokta ise bu teklifin 12 Şubat...

Sony bir süprize imza atarak ilk defa Playstation Plus'a 12 aylık üye olanlara ücretsiz Far Cry 4 tam oyunu veriyor. Üstelik PS Plus üyeliğiniz bitse dahi oyunu oynayabileceksiniz.

Unutulmaması gereken nokta ise bu teklifin 12 Şubat 2018 TSİ 13:00'e arasına geçerli. Detaylı bilgi için PlayStation resmi web sitesini inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Far Cry 4

Devrim ve isyanın kaosunu iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Himalaya Dağları'nda eşsiz bir manzarada bulunan Kyrat'ın isyanını bastırın ve devrimi gerçekleştirin ve diktatör Pagan Min'i bitirin! Siz Ajay Ghale’siniz. Annenizin son dileğini yerine getirmek için gittiğiniz Kyrat'ta, kendinizi diktatör Pagan Min'in baskıcı rejimini devirmek için girişilen bir iç savaşın ortasında bulacaksınız. Tehlike ve belirsizliğin her köşede pusuda beklediği bu engin açık dünyayı keşfedin.

Kyrat'ı kendi yaşadığınız yer gibi sevecek, keşfederken kendinizi bu isyanın içinde bulacaksınız. Kendi şekillendirdiğiniz dünyanızı yaşayacak ve bu açık dünyanın kaderini belirleyeceksiniz.

[yaziici id="4277"]

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir