PlayStation Plus Temmuz 2018 oyunları açıklandı!

Haziran ayı özellikle E3 2018 ile birlikte oldukça hareketli geçti. Artık gösterilen PS4 özel oyunlarından önce yaz boyunca PlayStation Plus üyelerine özel avantajlar sağlayacak içeriklere hazır olun.

E3 gösterimleri sırasında Call of Duty: Black Ops III‘ün PlayStation Plus abonelerine 11 Temmuz’a kadar indirilebilecek özel bir bonus olacağı duyurulmuştu. Önümüzdeki haftalarda daha özel indirimler ve ekstralar da gelecek.

İşte PlayStation Plus aylık koleksiyonunda 3 Temmuz’dan itibaren indirilebilecek oyunlar:

Absolver

Ellerinizi kirletme zamanı. Biraz RPG, biraz dövüş biraz paylaşımlı çevrimiçi dünya: Absolver farklı bir oyun olarak karşımızda.

PVE veya PVP olarak, Adal’ın kayıp imparatorluğuna girecek ve ilerlerken silahları toplayarak, yeni savaşçılarla tanışarak kendi tarzınızı inşa yaratacaksınız. Diğer gezginlerle arkadaşlık kurarak ya da ve ticaret sırları ve dövüş bilgeliğinizle onlara karşı koyarak mücadele verebileceksiniz.

Arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınıza karşı eşsiz bir çevrimiçi deneyim arıyorsanız, derin oyun mekaniği konusunda ustalaşmaktan zevk alıyorsanız, Absolver sizin için mükemmel bir seçim.

Heavy Rain

Oldukça başarılı karşılanan Detroit: Become Human‘ın yapımcılarından, PlayStation Plus Temmuz oyunları ile sıradaki oyunumuz PS4’e özel Heavy Rain.

Yağmurlu bir Philadelphia rekreasyonunda, dört farklı ana karakterle aynı amaç için; “Origami Killer” olarak bilinen gizemli bir seri katilin izini sürmeye çalışacaksınız. Zor kararlar vermek ve katili bulmak ve kayıp bir çocuğu kurtarmak için ipuçları arama mücadelesi vereceksiniz.

Derin, atmosferik hikaye odaklı bir oyun deneyimi olan Heavy Rain, Quantic Dream’in imzası haline gelen dallanan hikaye anlatımı yaklaşımı üzerine kurulu. PS4 için yenilenen, oyun her zamankinden daha iyi görünüyor. Polisiye dram seviyorsanız tam yerine geldiniz.

PlayStation Plus Temmuz 2018 oyunları:

Tüm bu oyunlar, 3 Temmuz’dan itibaren PlayStation Store‘dan indirilebilecek.

Haziran ayında kaçırmış olabileceğiniz oyunları almak için ise hala şansınız var:

PlayStation Plus Haziran 2018 oyunları