PlayStation Plus Şubat 2019 ücretsiz oyunları belli oldu!

PlayStation Plus Şubat 2019 ücretsiz oyunları belli oldu!
Şubat ayının PlayStation Plus oyunlarına gelmeden önce PS Plus üyeleri için sunulan bulut depolama özelliği hakkında sevindirici bir haberimiz var. Şubat ayının başlarında PS Plus ayrıcalıklarından yararlanan PS4 kullanıcıları...

Şubat ayının PlayStation Plus oyunlarına gelmeden önce PS Plus üyeleri için sunulan bulut depolama özelliği hakkında sevindirici bir haberimiz var. Şubat ayının başlarında PS Plus ayrıcalıklarından yararlanan PS4 kullanıcıları için bulut depolama alanı 10 GB'tan 100 GB'a çıkarılacak. Bu kayıt dosyalarınız için daha fazla alan demek.

PlayStation Plus'ın bulut depolama özelliği oyun ilerlemenizi ve karakter profillerinizi tek bir sisteme kaydeder. Daha sonra ilerlemenizi kaybetmeden istediğini sistemden oyun keyfinize devam edebilirsiniz. Artık PlayStation Plus abonelerinin ücretsiz olarak indirebilecekleri aylık oyunlara göz atalım.

For Honor

For Honor 3. Yıl içerikleri

PlayStation Plus aylık ücretsiz oyunlarından ilki, Ubisoft'un yakın dövüş tabanlı aksiyonu oyunu For Honor. Savaşın heyecanını yaşayın ve dövüş tarzınızı bulmak için Viking, Knight ve Samurai grupları arasından seçim yapın. 20 farklı PvP haritasına sahip olan For Honor sıkılmadan oynayacağınız oyunlardan biri.


Hitman

Hitman 2

Sırada en iyi suikastçılarını bekleyen Hitman var. Dünyanın en büyük suikastçısı Ajan 47 rolünü üstleneceğiniz oyunda gizlilik yeteneklerinizi geliştirin. Geleneksel veya sıradışı yöntemlerle hedeflerinizi ortadan kaldırmak için dünyayı dolaşın.

PS Plus Ocak 2019 oyunları

Bu ayki PS3 ve PS Vita oyunları 8 Mart 2019 tarihine kadar birkaç gün daha kalacaklar. PS4 oyunları, bir sonraki aylık oyunların indirilebileceği 5 Mart 2019 tarihine kadar geçerli olacak.

Geçtiğimiz ayın PlayStation Plus oyunları indirmek için hala vaktiniz var. PS Plus Ocak ayı oyunlarını tekrar hatırlatalım:

PlayStation Plus hakkında detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz. Gelecek PS Plus duyuru ve kampanyaları için takipte kalın!