PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları belli oldu

PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları belli oldu
PlayStation Plus Ocak 2021 ücretsiz oyunları açıklandı. Sony, yeni yılın ilk ayında abonelere yine toplamda üç oyun verecek. PS Plus aboneleri, Ocak ayında Maneater, Shadow of the Tomb Raider ve Greedfall'u ücretsiz olarak konsollarına...

PlayStation Plus Ocak 2021 ücretsiz oyunları açıklandı. Sony, yeni yılın ilk ayında abonelere yine toplamda üç oyun verecek. PS Plus aboneleri, Ocak ayında Maneater, Shadow of the Tomb Raider ve Greedfall'u ücretsiz olarak konsollarına indirebilecek. Maneater, PS5 oyuncularına özel olarak veriliyor.

PlayStation Plus üyeleri, Maneater, Shadow of the Tomb Raider ve Greedfall'u 5 Ocak Salı gününden itibaren indirebilecek. Oyunlar, 1 Şubat tarihine kadar çevrimiçi hizmet kapsamında ücretsiz kalacak. Ayrıca bu ayın oyunlarını hala almadıysanız, 4 Ocak 2021 tarihine kadar zamanınız olduğunu hatırlatalım. Şimdi PS Plus Ocak ayı oyunlarına daha yakından bakalım.

PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları:

Maneater

Maneater

Maneater, denizlerin bir numaralı yırtıcısı olan köpekbalığı olarak oynadığınız tek oyunculu, açık dünya bir aksiyon RPG oyunu. Küçük bir köpekbalığı yavrusu olarak başladığınız bu oyunda bir yandan zorlu bir dünyada hayatta kalıp, bir yandan da beslenerek ekosistemin üst basamaklarına çıkmanız gerekiyor. Bunu yapmak için çeşitliliğin hakim olduğu geniş bir açık dünyayı keşfedecek, bu sırada içlerinde insanların ve vahşi yaşamın bulunduğu çeşitli düşmanlarla karşılaşacaksınız.

Maneater sadece PlayStation Plus abonesi olan PS5 kullanıcıları tarafından indirilebilecek.

Shadow of the Tomb Raider Square Enix

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider'da Tomb Raider olma yolunda ilerleyen Lara Croft'un başlangıç hikâyesinin son bölümünü keşfedeceksiniz. Dünyayı Maya kıyametinden kurtarmak için savaş veren Lara'nın şimdiye kadarki en büyük macerasında, Güney Amerika'nın yoğun ve tehlikeli ormanlarında savaşacak, keşfedecek, üretecek ve hayatta kalmaya çalışacaksınız. Bu zorlu macerada uzun zamandır kapalı kalmış, unutulmuş mezarlara ulaşmak ve ölümcül bulmacaları çözmek zorundasınız.

GreedFall

Greedfall

Greedfall, her noktası büyü, servet, kaybolmuş sırlar ve fantastik yaratıklarla dolu çok uzaklardaki yeni bir adayı keşfedeceğiniz bir aksiyon RPG oyunu. Yol arkadaşlarınız ve diğer tüm gruplarla birlik olarak veya onlara ihanet ederek bu yeni dünyanın kaderini belirleyeceksiniz. Diplomasi, hile veya kaba kuvvetle yaşayan, gelişen bir dünyanın parçası olarak hikayeye yön verebileceksiniz. Greedfall, karakter oluşturmada da büyük ölçüde özgürlük sunuyor.

PlayStation Plus aboneleri çevrimiçi hizmet tarafından sağlanan ücretsiz oyunlardan, temalardan, erken erişim fırsatlarından ve ekstra özel indirimlerden yararlanabiliyor. PS Plus hakkındaki tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.