PlayStation Plus Eylül 2018 oyunları belli oldu!

Eylül ayı geldi ve okul sezonunun açılmasına az kaldı. Eminiz ki çoğu genç dostumuzun içini tatlı bir hüzün (ben de bu gruba dahildim) kaplıyordur. Ama bu ay PlayStation Plus koleksiyonundaki oyunlar, son virajda yüzünüzü güldürecek gibi görünüyor. Daha fazla uzatmadan PlayStation Plus Eylül 2018 oyunlarına bakalım!

Destiny 2

Bungie’nin bilim kurgu nişancı oyunu Destiny’nin devamında gelen PlayStation 4’ün fantastik oyunu Destiny 2, ilk oyunun yıl dönümünde olduğu gibi, bugün PlayStation Plus aylık oyun koleksiyonuna katıldı.

2014’deki oyunun evrimi olan Destiny 2, yenilenmiş çekirdek sistemleri, yeni alt sınıfları, zırh ve ilerleme yollarını ve yeni bir sinematik campaign’i bir araya getiriyor.

Yeryüzündeki son şehirde ve esaret altındaki Gezgin ile, ışığın gücünü geri alacak ve yeni büyük kötü Ghaul ve onun Red Legion’larını püskürtecek Gardiyanlar olacaksınız.

Eğer Destiny 2’yia önce deneme şansınız olmadıysa, şimdi uygun zaman. Forsaken olarak adlandırılan devasa genişleme ile, yeni hikaye görevler, çok oyunculu modlar ve daha fazlası gelecek hafta başlayacak.

Ekstra olarak, 1 Eylül’de tüm Destiny 2 oyuncuları Forsaken’in en yeni oyun modu olan Gambit’i 24 saat boyunca ücretsiz oynayabilecekler.

Destiny 2, PlayStation Plus aboneleri için şu anda indirilebilir.

God of War III: Remastered

Sparta’nın Hayaleti efsane savaşçı Kratos’la ve ona ihanet eden tanrıları katlederek hak ettiğiniz intikamı alabilirsiniz. Kratos’un ölümcül çift zincirli kılıçlarını kullanarak mitolojinin en cani yaratıklarını devirerek ve Olimpos ve Zeus’u yok etme yolunda karşınıza çıkan her şeyi ortadan kaldıracaksınız.

Yunan mitolojisinin fantastik diyarında geçen God of War III: Remastered, büyük beğeni toplayan PS3 macera oyununa tekrar hayat veriyor ve Kratos’u yeniden PlayStation 4 oyuncuları ile buluşturuyor.

PS4 için yenilenen God Of War III: Remastered, serisinin orijinal formülü için yüksek bir noktayı temsil ediyor. Serinin sanatsal parçaları, sıkı ve acımasız dövüş mekanikleri, çarpıcı görsel tasarımları ve çok sayıda zorlu bulmacayla birleşiyor.

God of War III: Remastered 4 Eylül’den itibaren PlayStation Plus abonelerine özel olarak ücretsiz indirilebilecek.

PS Plus Bonus içerikleri

Geçtiğimiz ayın PlayStation Plus bonus içeriklerinde yer alan PlayLink oyunu Knowledge is Power ve PS VR oyunu Here They Lie,bu ay da PlayStation Plus Eylül ayı koleksiyonunda yer alacak.

PlayStation Plus Eylül 2018 ücretsiz oyunları

Destiny 2, PS Plus üyeleri için bugün indirilebilir. Diğer tüm oyunlar 4 Eylül’den itibaren indirilebilecek. O zamana kadar geçen ayın oyunlarını almak için hala birkaç gününüz var. Kaçıranlar için PlayStation Plus Ağustos 2018 oyunları:

PlayStation Plus aylık oyunlarını PlayStation Store’un ilgili sayfasından sayfasından takip edebilirsiniz. PlayStation Plus (PS Plus) hakkında bilgi almak isteyenler buradan ulaşabilirler.