PlayStation Plus Ağustos 2018 oyunları açıklandı!

Kah sıcaklar, kah yağmurlar derken yazın son ayına geldik ve PlayStation Plus Ağustos ayı oyunları nihayet belli oldu.

Bu yaz PlayStation Plus aboneliklerine devam eden üyeler, büyük Yaz İndirimi fırsatlarıyla ekstra tasarruf sağlayabilirler. Fortnite, Fallout Shelter ve H1Z1: Battle Royale bazı ücretsiz oyunları da alabilir ve önümüzdeki hafta iki ek bonus oyunu indirebilirsiniz.

İşte PlayStation Plus aylık koleksiyonunda 7 Ağustos’tan itibaren indirebileceğiniz oyunlar:

Mafia III

İlk olarak PlayStation Plus oyunları bu ay; 60’lı yıllardan beri Amerika’nın içindeki “Derin Güney”in, suç ortaklığını, aile suçlarını ve acı ırkçı gerginliklerin acımasız hikayesini sunuyor.

Geri dönen Afroamerikan savaşçı Lincoln Clay, New Orleans’ın sefil yeraltı dünyasına ekilmiş yıkımın tohumlarını durdurmak için size eşlik edecek. New Orleans’ın yeniden kurgulanmış bir versiyonunda eski ittifaklarla yükselen skorlar, yeni ittifaklar yaratacak ve bir suç imparatorluğu inşa edecek.

Sürüş, savaş ve keşifleri birleştiren bir açık dünya aksiyon macerası olan Mafia III‘ün farklı seçenekleri, gergin ve etkileyici bir deneyim sunuyor.

Dead by Daylight

PlayStation Plus’ta bu ayın ikinci oyunu sinema temasıyla 80’lerin engin bir dehşetini alıyor ve PS4’teki en eşsiz çevrimiçi deneyimlerden birini sunuyor.

Oynanış kolay görünüyor; dört oyuncu kabus gibi bir online arenaya girer ve beşinci bir oyuncudan kaçmak için birlikte çalışmak zorundadırlar. Katilin amacı ise, oyuncuların işini kaçmadan bitirmek.

Michael Myers, Freddy Krueger ve Leatherface gibi ikonik katillerle oynayabilirsiniz. Sanki çocukluk çağı kabusları sizi yeterince korkutmamış gibi!

PlayStation Plus Ağustos 2018 oyun koleksiyonu

Tüm bu oyunlar 7 Ağustos’tan itibaren indirilebilecek. Geçen ayki PlayStation Plus oyunlarını kaçıranlar için Temmuz 2018 oyunları: