PS Now Avrupa’nın 7 ülkesinde daha hizmete sunuldu!

Sony bu yılın başında PlayStation’ın akış hizmeti PS Now‘ı birkaç Avrupa ülkesine daha getireceğini açıklamıştı. Şirket gelen talepler üzerine 7 ülkeye daha sunulacak hizmet için beta testi başlatmıştı.

PlayStation Now, PlayStation’ın kullanıcılara tek bir düğmeye dokunarak 600’den fazla oyuna erişmelerini sağlayan akış ve indirme hizmeti. PS Now bugünden itibaren yeni ülkelere açılıyor.

İtalya, İspanya, Portekiz, Finlandiya, İsveç, Danimarka ve Norveç‘teki PS4 oyuncuları artık konsollarında yüzlerce oyunu anında yayınlayabilecek veya indirebilecek. Servis henüz ülkemizde aktif değil ve darısı başımıza diyerek imreniyoruz.

PS Now servisine geç kalan ülkeler biraz avantajlı bir başlangıç yaparak hizmetin halihazırda içerdiği oyunlara erişebilecekler. Şu anda oyuncuları bekleyen yüzlerce PS4, PS3 ve PS2 oyunu var.

Oyunlar arasında Mortal Kombat X, For Honor ve WWE 2K18 gibi rekor kıran oyunların yanı sıra Bloodborne, The Last of Us ve God of War 3 Remastered gibi beğeni toplayan PlayStation özel oyunları da yer alıyor. Ayrıca aile dostu LEGO Batman 3: Beyond Gotham, Ratchet & Clank: All 4 One ve Sonic Generations gibi eğlenceli yapımlar da var.

Konsolda PS Now kütüphanesindeki PS4 oyunlarını sabit diske yükleme seçeneği var. Akış yapmaya karar verirseniz bulut kayıtları sayesinde PS4’te mi yoksa PC’de mi oynadığınıza bakılmaksızın kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

PS Now oyun kataloğu hızla büyümeye devam ediyor ve yeni ülkelerin dışında hizmet şu anda: Almanya, Amerika, Avusturya, Belçika, Birleşik Krallık, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Lüksemburg, Norveç ve Portekiz’de sunuluyor.

PlayStation Now (PS Now) hakkında daha fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz.