PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.00 yayınlandı!

Sony Interactive Entertainment bugün PS4 için PlayStation Network’ten indirilebilen yeni sistem yazılımı güncellemesi 6.00’ı yayınladı.

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.00

PS4’e gelen yeni güncelleme yaklaşık 450 MB boyutunda ve tuhaf bir şekilde ilk basamağı değiştirmesine rağmen yeniliklerden yoksun. Güncelleme notları yine oldukça kısa:

Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansını iyileştirir.

Bu tarz PS4 güncellemelerinin genellikle, işletim sisteminin performansını iyileştirdiğini, oyun performansına etki etmediğini unutmayın. Dolayısıyla daha yüksek kare hızları veya grafik iyileştirmeleri bekleyemeyiz.

Güncellemeyi PS4 veya PS4 Pro cihazınıza yüklemek için (Ayarlar) > [Sistem Yazılımı Güncellemesi] yolunu izleyin. Yeni sürüm otomatik olarak indirilecek. Güncellemelere ve talimatlara PS4 Sistem Yazılımı sayfasından erişebilirsiniz.

Bir önceki büyük güncelleme 5.50’nin notlarına buradan erişebilirsiniz. Sistem yazılımı 5.50; oyun süresi yönetimi, çeşitli kullanıcı arabirimi değişiklikleri, PS Now arka planında müzik çalabilme, USB aracılığıyla özel duvar kağıtları ekleyebilme ve PS4 Pro için supersampling modu gibi yeni özellikler sunmuştu.

yorum Yap