PS Vita sistem yazılımı güncellemesi 3.69 yayınlandı!

PlayStation Vita sistem yazılımı 3.68 geldiğinde, son güncelleme olacağı düşünülüyordu. Ancak PS Vita 3.69 güncellemesi bugün yayınlandı. PlayStation resmi sitesinde de açıklanan yeni güncelleme dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar için artık indirilebilir.

Tahmin edebileceğiniz gibi yenilik yok ve PS Vita için performans / kararlılık iyileştirmeleri içeriyor. Habersiz gelen bu güncelleme türü, sadece her şeyin düzgün çalışmasını sağlamak için gerekli bir ayar. Güncellemeyi yükledikten sonra cihazınızı yeniden başlatmanız gerektiğini unutmayın.

PS Vita ne yazık ki ömrünü tamamlamaya yakın

Güncelleme kullanıcılar için pek bir şey ifade etmese de, bugünler PS Vita‘nın son günleri olabilir, ancak konsolun tamamen ölmesi biraz daha zaman alacak.

PS Vita

Oyun kartuşlarının üretimi, batıda Mart 2019’da sona erecek, Japonya’da ise bu süreç biraz daha devam edecek. Kısaca, oyuncular 2020’ye kadar Vita desteği bekleyebilirler, ancak sonrası için cihazdan beklentilerini yüksek tutmamalılar.

Yine de, Limited Run gibi şirketler sevilen el konsolu için oyunların fiziksel kopya üretmeye devam ediyor. Yapımcının 2064: Read Only Memories, Golf Story, Iconoclasts, Layers of Fear, Thumper, Senran Kagura Bon Appetit ve daha fazlasını PlayStation 4 ve PS Vita için yayınlayacak.

yorum Yap