PS Plus abonelerine özel ücretsiz Fortnite kozmetikleri sunuldu!

Fortnite‘ın ücretsiz PUBG tarzı Battle Royale modu, yayınlanmasından bu yana başarılı bir süreç geçirerek adeta patlama yaptı. Oyunun PS4 sürümünü oynayanlar arasındaysanız, PlayStation Plus abonesi olmanız halinde ücretsiz kozmetik öğelere sahip olabilirsiniz. PlayStation Store’da ücretsiz olarak sunulan PS Plus bonusu;  Fortnite Battle Royale: PlayStation Plus Celebration Pack adı altında bir kutlama paketi ile sunuluyor.

Fortnite PS Plus özel paketi neler sunuyor?

Bu paket karakteriniz için PlayStation’dan esinlenilen mavi beyaz bir planör ve yine aynı tonlarda bir kostüm içeriyor. Hediyeleri buradan alabilirsiniz.

Paket, bir sonraki Fortnite güncellemesi öncesinde kullanıma sunuldu. Sınırlı bir süre için mağazada olacak bu ücretsiz PS Plus hediyesi için acele etmenize gerek yok çünkü teklif 1 Şubat 2019‘da sona erecek. Ayrıca PC ve Xbox One oyuncuları da bu öğelere erişebilecekler.

Epic Games’in geliştirdiği Fortnite‘in ücretsiz Battle Royale modu geçen yıl yayınlanmış ve kısa süre içinde popüler olmuştu. Geçtiğimiz günlerde oyun 3.4 milyon eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşarak büyük başarı yakalamış ve PUBG ile olan rekabetinde öne çıkmıştı.