PS Plus abonelerine özel ücretsiz Apex Legends paketi!

Respawn Entertainment PlayStation 4’teki Apex Legends oyuncularına bazı özel kozmetik ürünleri veriyor. “PlayStation Plus Play Pack” isminden de anlaşılacağı üzere PS Plus abonelerine özel. Paket tüm üyeler için ücretsiz ve PlayStation Store‘dan alabilirsiniz.

Apex Legends: PlayStation Plus Play Pack toplam 6 öğe sunuyor ve 2 karakter kaplaması, 2 silah kaplaması ve 2 afişi içeriyor. Lifeline ve Mirage karakter kaplamalarının yanı sıra, bu karakterler için iki afiş yer alıyor. Son olarak, Eva-8 ve R-99 için kaplamalar da paketin bir parçası.

Apex Legends oynamak için PS Plus aboneliğine ihtiyaç yok. Bununla birlikte, birçok oyuncu zaten hizmete abone olduğu için bonus hediyeler verilmesi hoş bir hareket. Aynı şekilde bir diğer popüler battle royale oyunu Fortnite da PS Plus’ı gerektirmiyor ve bazen abonelere özel kozmetik hediyeler veriyor.

Apex Legends son zamanlarda oldukça sessiz ilerliyor ve geliştiriciler daha çok çalışan mutluluğuna odaklanmaya karar verdiler. Sezon 1’in başlamasının ardından önemli bir güncelleme olmamasına rağmen, yakında bir sonraki sezonun tadını çıkaracağız. EA Play etkinliğinde 2. Sezonun tanıtılacağı ve hakkında daha fazlasını öğreneceğimiz doğrulandı.

PS Plus abonelerine özel paketn sınırlı süre için olup olmadığına dair bir gösterge yok, bu yüzden her ihtimale karşı elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz. PlayStation Plus aboneliği ve avantajları hakkında daha fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Apex Legends PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilir.

yorum Yap