PS Now kütüphanesine Kasım ayında altı yeni oyun ekleniyor

Sony, Kasım ayında PlayStation Now kütüphanesine katılacak yeni oyunları açıkladı. PlayStation Now aboneleri 3 Kasım Salı gününden itibaren altı yeni oyuna ücretsiz erişim sağlayabilecek. Oyuncuları önümüzdeki ay farklı türlerde iddialı deneyimler bekliyor. PS Now oyunları, yakında piyasaya sürülecek PlayStation 5 üzerinden de oynanabilecek.

PS Now Kasım ayı oyunları; F1 2020, Injustice 2, Rage 2, My Time at Portia, Kingdom Come: Deliverance ve Warhammer: Vermintide 2 olarak açıklandı. Tüm bu oyunlar arasından sadece Kingdom Come: Deliverance için kısıtlama var. Birinci şahıs aksiyon RPG oyunu, PS Now hizmetinde 3 Mayıs 2021 tarihine kadar erişilebilir olacak.

PS Now Kasım 2020 oyunları

PS Now oyunları

Codemasters’ın Formula 1 yarış simülasyonu F1 2020, Kasım ayındaki programın öne çıkan oyunlarından biri. Popüler yarış serisinin yeni oyunu bu yaz piyasaya sürüldü ve yeni oyun modlarıyla oyunculara sunuldu. Oyuncular yarışlara katılırken, sürücü, motor tedarikçisi, takım arkadaşı vb. dahil olmak üzere kendilerine ait bir F1 takımı kurabiliyorlar.

Mortal Kombat’ın geliştiricisi NetherRealm Studios, Injustice 2 ile süper güçlere sahip kahramanların ve kötülerin oluşturduğu kadroyla sıra dışı bir dövüş deneyimi vadediyor. DC’nin ikonik çizgi roman efsaneleriyle yeni ortamlarda destansı bir mücadele sizleri bekliyor. Gear System ile, seçtiğiniz kahramanların görünüşünü ve dövüş stratejisini şekillendirebilir ve onları karaktere özel ekipmanlarla güçlendirebilirsiniz.

PS Now Kasım oyunlarının bir diğer gözdesi Rage 2. Birinci şahıs nişancı oyunu id Software ve Avalanche Studios arasındaki stratejik iş birliğiyle geliştirildi. id’nin FPS türündeki deneyimi ve Avalanche’ın açık dünyadaki uzmanlığı benzersiz bir oyun ortaya çıkardı. Rage 2, Mayıs 2019’da piyasaya sürüldüğünde çok büyük ilgi görmese de, oynanış mekanikleri eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Kıyamet sonrası büyüleyici bir ülkede geçen My Time at Portia‘da maceracı, çiftçi ve mühendis rollerini üstleniyorsunuz. Babanızın unutulmuş atölyesini ekin ve hayvan yetiştirerek eski ihtişamına kavuşturacaksınız. İşçiliğe ara vermek istiyorsanız Portia’nın tuhaf sakinleriyle dost olun ve kasabandaki birçok mini oyuna katılabilirsiniz. Ya da antik harabeler ve zindanlarda keşfe çıkıp savaşabilirsiniz.

Warhorse Studios’un 15. yüzyılın başlarında Bohemya’da geçen aksiyon-RPG oyunu Kingdom Come: Deliverance, PS Now kütüphanesine geçici süreliğine eklendi. Oyunun dövüş mekaniklerinin kendine has hissiyatını birinci şahıs bakış açısıyla sürükleyici açık dünya ortamında deneyimleyeceksiniz. Sınıfsız rol yapma sistemi ve dallanan anlatı, sizi açık uçlu bir oyun tarzına teşvik edecek.

Son olarak Warhammer: Vermintide 2, olasılıklarla dolu bir birinci şahıs kooperatif aksiyon oyunu. Fantastik Warhammer evreninde geçen Vermintide 2, oyuncuların Kaos Ordusu ve Skaven’ı ele geçirmek için bir araya gelmelerine izin veriyor. Türünün en iyisi olan yakın dövüş mekanikleri, aksiyon oyunu hayranlarını kesinlikle etkileyecek.

Tüm bu oyunların 3 Kasım Salı günü PS Now hizmetine katılacağını tekrar hatırlatalım. PlayStation 5 piyasaya sürüldüğünde yeni konsoldaki oyuncular da hizmetin sunduğu tüm olanaklardan yararlanabilecek. Çevrimiçi oyun akış hizmeti şu anda ülkemizde kullanılamıyor, ancak gün geçtikçe daha fazla bölgede hizmete açılıyor. PS Now hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

yorum Yap