Prince of Persia: The Sands of Time Remake, Uplay’de göründü

Ubisoft bu akşam yeni oyunlar ve büyük duyurularla karşımıza çıkacağı Ubisoft Forward canlı yayına hazırlanıyor. Son zamanlarda ortaya çıkan sızıntılar, Ubisoft’un yeni Prince of Persia oyununu etkinlikte duyuracağını öne sürüyordu. Bununla birlikte, Uplay mağazası Prince of Persia: The Sands of Time‘ın remake versiyonuyla geri döneceğine işaret ediyor.

Uplay Rusya mağazasından elde edilen görüntüler 2003 yapımı oyunun yenilenerek geri döneceğini ortaya çıkardı. Prince of Persia: The Sands of Time Remake, önümüzdeki saatlerde gerçekleşecek Ubisoft Forward etkinliğinin sürprizlerinden biri olabilir. Bir ResetEra kullanıcısı mağazada oyunun sızdırılan iki banner görselinin ekran görüntülerini paylaştı.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake’in sızdırılan görüntüleri:

Prince of Persia: The Sands of Time Remake
Prince of Persia: The Sands of Time Remake

İki ekran görüntüsünün yanı sıra kısa bir video da sızıntılara eşlik etti. Videodaki görüntüler de Uplay Rusya mağazasından elde edilmiş gibi görünüyor. Sosyal medya ve çeşitli forumlardaki kullanıcılar, görüntülerden memnun kalmadı. Birçok kullanıcı görselleri eleştiri yağmuruna tutuyor. Videodaki görüntüler, orijinal oyuna sadık kalındığını ortaya koysa da, beklenildiği kadar iyi bir izlenim vermiyor.

Görüntülerde The Sands of Time’ın remake sürümünden bazı sahneler hızlı bir şekilde akıyor. Görüntü kalitesi gerçekten de remake için yetersiz görünüyor. Yine de Ubisoft oyunu tanıtana kadar konuşmak için erken. Eğer sızıntılar gerçekse, yayıncı şimdiden duyuruyu ertelemeyi düşünebilir. İşte oyunun sızdırılan görüntüleri:

The Sands of Time ilk kez yenilenmiyor ve daha önce remaster versiyonuyla geri dönmüştü. Ubisoft, Jordan Mechner tarafından yaratılan seriden esinlenen oyunu 2003 yılında piyasaya sürdü. Ardından oyunun HD remaster sürümü, Prince of Persia Sands of Time HD adıyla 2010 sonbaharında yalnızca PlayStation 3 için yayınlandı. Şimdi de UbiForward’ın yeni bölümünde remake versiyonuyla tekrar karşımıza çıkabilir.

Dijital olarak gerçekleşecek Ubisoft Forward etkinliği bu akşam TSİ 22:00’de başlayacak. Canlı yayında Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Hyper Scape ve Rainbow Six Siege gibi oyunların yanı sıra yeni ismiyle Immortals Fenyx Rising sahne alacak. Etkinlik boyunca gelecek önemli duyuruları ve görüntüleri sizlerle paylaşacağız.

Canlı yayını Ubisoft web sitesinden İngilizce olarak takip edebilir veya yayın sona erdiği anda resmi Ubisoft Türkiye YouTube kanalından yerelleştirilmiş Türkçe altyazılı olarak tüm fragmanları izleyebilirsiniz.