PlayStation State of Play canlı yayını (İzle)

Sony, uzun bir aranın ardından yeni bir State of Play canlı yayını ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Konsol devi, etkinlik sırasında 10 farklı PS4 ve PS5 oyununa odaklanacak. Canlı yayın sırasında hem yeni oyun duyurularına hem de mevcut popüler oyunlara gelecek güncellemelere yer verilecek.

PlayStation State of Play canlı yayını 26 Şubat Cuma TSİ 01:00‘de (bu gece) başlayacak ve yaklaşık 30 dakika sürecek. Sony, yeni gösterisinde Haziran 2020’de gerçekleşen PS5 etkinliğinde gösterilen üçüncü parti ve bağımsız oyunlardan duyurulara yer verecek. Şirket, etkinlik sırasında birinci parti oyun ve donanım duyuruları olmayacağını açıkça ortaya koydu.

Yeni etkinlik tamamen önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek oyunlara ve içerik güncellemelerine odaklanacak. Geçtiğimiz günlerde PSVR 2 (henüz adı açıklanmasa da), PS5 konsoluna gelecek yeni nesil VR sistemi olarak duyuruldu. Ancak PlayStation’ın yeni sanal gerçeklik gözlüğü muhtemelen canlı yayında gösterilmeyecek. Yine de Sony sürprizleri sever. Bir umut PSVR 2, PlayStation Blog duyurusunun ardından heyecan verici kısa bir teaser ile pekiştirilebilir.

PlayStation State of Play etkinliğini aşağıdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Yayını kaçırdıysanız, 30 dakikalık sunumu yine aynı ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Gösterim sırasında yapılan tüm duyuruları ve paylaşılan yeni fragmanları detaylı olarak sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

State of Play canlı yayını:

Yayını görüntüleyemeyenler PlayStation’ın resmi YouTube veya Twitch kanallarından erişim sağlayabilir.

yorum Yap