PlayStation Plus Temmuz Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus‘ın dünyaya ilk olarak 29 Haziran 2010’da tanıtılmasından bu yana 10 yıl geçti. Sony, PS Plus’ın dönüm noktasına özel olarak PS Plus oyunlarını erken açıkladı. Üstelik PS Plus abonelerini fazladan bir oyun daha bekliyor.

PS Plus’ın Temmuz ayı oyunları bu kez 2 yerine 3 oyunla karşımıza çıktı. Oyuncuların önümüzdeki haftadan itibaren indirebilecekleri ücretsiz oyunlar Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, NBA 2K20 ve Erica olarak açıklandı. Erica, PlayStation Plus hizmetinin 10. yılına özel bonus oyun olarak geldi. NBA 2K20’nin geçtiğimiz ay indirimle 22 TL’den satışa sunulmuştu ve Erica’nın gelişi birçok oyuncu için teselli oldu.

PS Plus Temmuz ayı ücretsiz oyunları:

NBA 2K20

NBA 2K20 Anthony Davis

NBA 2K serisi artık basketbol simülasyonundan çok daha fazlası haline geldi. NBA 2K20 daha iyi grafikleri, geliştirilen oynanış mekanikleri ve yeni oyun modlarıyla popüler basketbol serisini adeta yeniden tanımladı. Ayrıca, oyuncuları içine çeken açık dünya Mahalle ile basket severler için basketbol kültürünü oyun dünyasına taşıdı.

Geçtiğimiz ay 22 TL’ye düşen NBA 2K20 bu kez PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olarak geldi.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Square Enix tarafından 2013 yılında yeniden canlandırılan Tomb Raider serisinin ikinci oyunu Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, PS Plus abonelerine ücretsiz olarak sunuluyor.

Rise of the Tomb Raider’da Lara Croft, Sibirya’nın en ücra ve tehlikeli bölgelerinde ilk Mezar Yağmalama seferine çıkarken, hayatta kalma mücadelesi veriyor. Oyunda yeni PSVR destekli tek oyunculu ‘Blood Ties’ genişlemesi, ‘Endurance’ modu için çevrimiçi Koop modu, ana hikaye için ‘Extreme Survivor’ zorluk modu, 20. Yıl Kutlama kıyafeti ve tabancası ile 5 klasik Lara görünümüyle geliyor. Oyunu ilk kez deneyimleyecek olan PlayStation Plus abonelerini 50 saatin üzerindeki içeriğiyle oyuncuları uzun bir macera bekliyor.

Erica

erica

PlayStation Plus’ın 10. yıl dönümüne özel olarak gelen Erica, Temmuz ayının bir diğer ücretsiz oyunu olarak geldi. Oyunda babasının ölümünün ardındaki şok edici gerçeği öğrenmeye çalışan Erica’nın geçmişini araştıracaksınız. Hikaye birden fazla alternatif sona sahip ve yaptıklarınızla sonucu değiştirebileceksiniz.

PlayStation Plus aboneleri, önümüzdeki ayın ücretsiz oyunlarını 7 Temmuz’dan 3 Ağustos tarihine kadar indirebilecekler. PS Plus hizmeti hakkında daha fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz.

yorum Yap