PlayStation Plus Şubat ayı oyunları belli oldu

Yeni yılın ilk ayını geride bırakmak üzereyiz ve PlayStation Plus abonelerinin Şubat ayında indirebilecekleri ücretsiz oyunlar belli oldu. PS4 oyuncuları, Control Ultimate Edition ve Concrete Genie‘yi ücretsiz olarak alabilecek. PS5 oyuncuları ise Control Ultimate Edition’ın yanı sıra Destruction AllStars‘ı kütüphanelerine ekleyebilecek.

Destruction AllStars, geçtiğimiz yıl Haziran ayında gerçekleşen PS5 etkinliğinde duyurulmuştu. Araç savaşı temalı oyunda tehlikeli yarışçıların en gözde spor etkinliğini deneyimleyeceksiniz. Destruction AllStars, çıkış yaptığı gün PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca hem PS4 hem de PS5 oyuncularının Şubat ayındaki gözdesi, Control Ultimate Edition olacak. Tüm PS Plus oyunları, 2 Şubat tarihinden itibaren indirilebilecek.

PlayStation Plus Şubat 2021 oyunları:

Destruction AllStars

Destruction AllStars (PS5)

Destruction AllStars’ta araçlara özgü savaş arenasına kaos getirerek kalabalıkları eğlendireceksiniz. Oyundaki 16 süperstardan birini seçip zamanlama ve taktik becerilerinizi kullanarak dört oyun modunda katliam yapabileceksiniz. Çok oyunculu araç savaşlarında avantaj sağlamak ve Global Destruction Federation Şampiyonluğu’na ulaşmak için karakterinizi ve yeteneklerini geliştirmelisiniz.

Destruction AllStars sadece PlayStation Plus abonesi olan PS5 oyuncularına verilecek. Oyun, yeni nesil konsolun Oyun Yardımı özelliğini destekleyecek. Böylece oyundan çıkmadan, bir yıkım makinesi olmanın inceliklerini öğrenebileceksiniz.

Control - Remedy Entertainment

Control Ultimate Edition (PS4 & PS5)

Max Payne ve Alan Wake‘in geliştiricisi Remedy Entertainment’ın yeni aksiyon macera oyununda, Federal Kontrol Bürosu yöneticisi pozisyonuna getirilen Jesse Faden olarak zararlı bir güce karşı savaşaksınız. Devasa New York binasının içi öngörülemeyen şekillerde değişmeye devam ederken, düşmanı önlemek sizin elinizde.

Control Ultimate Edition, PlayStation Plus abonesi olan PS4 ve PS5 oyuncularına verilecek. Bu özel sürüm, ana oyunun yanı sıra iki DLC genişletmesi The Foundation ve AWE‘yi de içeriyor. Oyunu önceden satın alan ve yeni nesil yükseltme hakkı kazanamayanlar için güzel bir jest.

Concrete Genie PS4

Concrete Genie (PS4)

Tasarımlarına can veren büyülü bir boya fırçası bulan Ash ile şehri karanlıktan kurtarmaya hazır olun. Bu destansı macerada kasabanıza resimlerinizle hayat verirken, hayal gücünüzü Denska’nın sokaklarında ve çatılarında serbest bırakabileceksiniz. Bulmacaları çözmek için sanat eserleri ortaya çıkaracak ve tasarladığınız yaratıklarla arkadaş olarak onlardan yardım alabileceksiniz.

Concrete Genie, PS4 oyuncularına özel olarak PlayStation Plus aylık oyunları arasına eklendi.

PlayStation Plus Şubat 2021 oyunlarını almadan önce, Ocak ayı oyunlarını kütüphanenize eklemek için hala şansınız var. Maneater (PS5), Shadow of the Tomb Raider ve Greedfall’u 2 Şubat Salı gününe kadar indirebilirsiniz. PS Plus hizmeti hakkında detaylı bilgiye ve abonelik ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

yorum Yap