PlayStation Plus Şubat 2018 Oyunları Açıklandı!

Yeni yılın ilk ayını atlattık, Ocak da bitti. Artık günler uzar, geceler kısalır ve sabahın kör karanlığında işine, okuluna giden dostlarımız ve kardeşlerimiz güne daha zinde ve modu yüksek başlarlar diye umuyoruz. Gelelim önümüzdeki aya. Ocak ayı bitti ancak yeni oyunlar bitmez! PlayStation Plus Şubat 2018 oyunlarıyla karşınızdayız:

Knack

Jurassic Park’ın Dr Ian Malcolm’u tarafından bilinen bir sözle başlayalım: “güzel, işte orda…” PlayStation 4 oyuncularının favorilerinden sevimli ve şekli değiştiren Knack, çıktığından bu yana oldukça talep edilen bir yapım.

Knack, Goblinler’e karşı sürmekte olan bir savaşta insanlığı savunmak için mücadele ederken, sevimli karakter aksiyona doymuyor. Eski bir yadigarın gizemli gücünden doğan Knack, dünyayı dolaştırırken büyük kütlenin üstesinden gelmek için benzersiz bir kabiliyete sahip. Başlangıçta üç fit uzunluğundayken, daha sonra yeryüzünü titreten bir titana dönüşüyor.

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru çıkan Knack, hala denememiş olanlar için PlayStation Plus Şubat 2018 oyunları arasında yerini aldı.

RiME

Sırada çarpıcı bir platform-macera oyunu RiME var. Tequila Works’ün ‘iddialı’ yapımı nihayet çok zor kazanılmış ve hak edilen bir övgüyle PS4’e geçtiğimiz sene geldi.

Journey ve Shadow of the Colossus gibi klasiklerden esinlenen RiME, sizlere keşfetmek için estetik ve nefes kesici bir dünya sunuyor. Kumsallardan batık tapınaklara, eski yapılardan baş döndürücü uçurumlara kadar birçok yeni ortam kesintisiz olarak ortaya çıkıyor ve oyunu daha da derinleştiriyor.

PS Plus bonusu: StarBlood Arena

Macera Ocak ayında olduğu gibi, kaldığı yerden devam ediyor! StarBlood Arena bonus olarak Playstation Plus Şubat 2018 koleksiyonunda yerini aldı.

StarBlood Arena sizi minyatür bir savaş kapsülünün kokpitine içine yerleştiriyor ve sizi sadece en yetenekli pilotların yer aldığı galaksilerarası kanunsuz bir yarışta test etmeye davet ediyor. StarBlood Arena, PlayStation VR için özel olarak geliştirildi ve size 360 derecelik hareket imkanı sağlayan geniş bir aralıkta düşmanlarınızla kıyasıya bir mücadele sunuyor. Yaptığınız her şey size galibiyet, kredi ve galaksilerarası şöhret kazandıracak.

PlayStation Plus Şubat 2018’de sunulacak oyunların listesi:

Yukarıdaki oyunları 6 Şubat’dan itibaren PlayStation Store’dan indirebilirsiniz, bu arada Ocak ayındaki oyunlar için hala geç değil. İşte PS Plus Ocak 2018 listesi:

  • Deus Ex: Mankind Divided (PS4)
  • Batman: The Telltale Series (PS4)
  • StarBlood Arena (PS Plus bonus – PS VR gerekli)
  • That’s You! (PS Plus bonus – PlayLink)
  • Sacred 3 (PS3)
  • Book of Unwritten Tales 2 (PS3)
  • Psycho-Pass: Mandatory Happiness (PS Vita)
  • Uncanny Valley (PS Vita & PS4)

İyi Oyunlar!