PlayStation Plus Mayıs 2019 ücretsiz oyunları belli oldu!

PlayStation Plus üyelerini Mayıs ayında yine iki yeni oyun bekliyor. Biri aile trajedisinin keşfi What Remains of Edith Finch, diğeri ise yemek pişirme ve bulmaca tarzıyla kaotik bir eğlence oyunu Overcooked!

Mart ayının ardından PlayStation Plus ücretsiz oyun koleksiyonundan PS3 ve PS Vita oyunlarının çıkarılmasının ardından oyuncularda bonus oyunlar için hala umut vardı, ancak ne yazık ki Mayıs ayında da iki yeni oyun karşımızda. Toplamda 125 TL değerindeki PS Plus Mayıs 2019 ücretsiz oyunları What Remains of Edith Finch ve Overcooked‘a yakından göz atalım:

What Remains of Edith Finch PlayStation Plus

What Remains of Edith Finch

The Unfinished Swan’ın yaratıcılarından, What Remains of Edith Finch orijinal ve çoğu zaman gerçeküstü bir deneyim. Lanetli Finch ailesinin sonuncusu olarak, ailenizin eski aile evini ziyaret edeceksiniz ve benzersiz interaktif hikaye anlatımıyla akrabalarınızın zamansız ölümleri hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışacaksınız.

Kasvetli düşündürücü ve zaman zaman derinlemesine hareket eden What Remains of Edith Finch neslinin en sade cevherlerinden biri. İngiliz Akademisi Oyun Ödülleri’nde (BAFTA) En İyi Oyun 2017 ve Game Developers Choice Awards 2018’de En İyi Anlatı ödüllerini alan geliştirici Giant Sparrow’un ilk oyunu The Unfinished Swan’ın ardından gerçekten özel bir deneyim ve PlayStation Plus Mayıs ayı ücretsiz oyunlarının ilk parçası.

What Remains of Edith Finch‘in PlayStation Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Overcooked! PlayStation Plus Mayıs 2019

Overcooked!

Yerel kooperatif oyunların en eğlenceli yapımlarından biri olan Overcooked, dört oyuncuya kadar eğlenceli ve çılgın bir deneyim. Arkadaşlarınızla şefler takımı olarak aç müşterilerinize yemekler hazırlayarak zamana karşı kıyasıya yarışmaya hazır olun.

Ekip çalışması ve zamanlamaya kuvvetli bir vurgu yapan Overcooked’ta sebzeleri doğrayacak, biftekler kızartacak, sosları karıştıracak, hazır yemekler yapacak ve daha fazlasıyla birbirinizle iletişim halinde olacaksınız.

Sevimli sanat tarzı çok çeşitli yemekleri ve mutfak düzenleri, kolay kontrolleri, erişilebilir oynanışıyla Overcooked Hem oyuncular hem de aileler için mükemmel bir parti oyunu. PlayStation Plus Mayıs ayı oyunlarının öne çıkan başarılı yapımında tek oyunculu ya da dört oyuncuya kadar aileniz ve arkadaşlarınızla rekabetçi modların keyfini çıkarın.

Overcooked! resmi PlayStation Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

What Remains of Edith Finch ve Overcooked PlayStation Plus ücretsiz oyun koleksiyonunun parçası olarak 7 Mayıs’ta PlayStation Store‘dan indirilebilecek.

Bu arada Nisan ayının iki PlayStation Plus oyunu Conan Exiles ve The Surge‘u almak için 6 Mayıs’a kadar zamanınız var.

Conan Exiles, sizi medeniyetin ilk çağına geri götüren hayatta kalma RPG türünü tamamen kendine özgü bir şekilde ele alırken, The Surge karanlık bir bilim kurgu distopyasında acımasız bir aksiyon-RPG yolculuğu.

PlayStation Plus (PS Plus) üyeliği ve ayrıcalıkları hakkında ayrıntılı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

PlayStation Plus Mayıs ayı ücretsiz oyunlarını nasıl buldunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

yorum Yap