PlayStation Plus Haziran 2019 ücretsiz oyunları açıklandı!

PlayStation Plus, Haziran ayı ücretsiz oyunlarıyla yazı getirdi. Yaz aylarını geçirmenin en güzel yollarından biri PS4 ve esmeyen evler için klima! Haziran ayında yine sadece 2 adet PS4 oyunu var ve sayı artana kadar bunu vurgulamaya devam edeceğim. PS Plus üyelerine sunulacak ücretsiz oyunlar: Sonic Mania ve Borderlands: The Handsome Collection.

Geçtiğimiz aylarda yaşadığımız hayal kırıklıklarının ardından bu ayki oyunlar yüzümüzü güldürdü. Özellikle Borderlands 3‘ün duyurulmasının ardından, Borderlands: The Handsome Collection serinin öncesini keşfetmek isteyenler için gelecek. Kahraman kirpimiz Sonic ise konsol oyunlarının her zaman vazgeçilmezlerinden olmuştu. PlayStation Plus Haziran 2019 oyunlarını kısaca bir göz atalım.

Sonic Mania

Kirpi Sonic 2017 yılında harika bir geri dönüşle ikonik Sega’nın köklerine geri döndü. Sonic, Tails ve Knuckles yepyeni bölgelerin ve yeniden hayal edilen klasiklerin bir karışımıyla ezeli düşmanları Doctor Eggman ile birkez daha yüzleşiyor.

Sonic Mania ile platform heyecanını şimşek hızıyla sayısız koleksiyon, gizli bölgeler ve iki oyunculu hem rekabetçi hem de kooperatif çok oyunculu modlarıyla PlayStation Plus Haziran oyunlarına taşıyor.

Sonic Mania’nın PlayStation Store sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Borderlands: The Handsome Collection

Yeni duyurulan Borderlands 3 sizi heyecanlandırdıysa, Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel ile geliştirici Gearbox’ın en sevilen FPS serisini oynamanın tam zamanı!

PlayStation Plus ayrıcalığıyla ücretsiz elde edebileceğiniz bu Yakışıklı Koleksiyon sadece oyunları ve tüm DLC’leri içermekle kalmıyor, geliştirilmiş yerel çok oyunculu deneyim ve yenilenmiş görseller sunuyor. Ayrıca oyunu daha önce PS3’te oynadıysanız, kayıt dosyanızı aktarabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Borderlands: The Handsome Collection‘ın PlayStation Store sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Bu arada PlayStation Plus Mayıs ayı oyunlarını elde etmek için hala şansınız var. Geçtiğimiz ayın oyunları; bir aile trajedisini keşfedeceğiniz What Remains of Edith Finch, diğeri ise yemek pişirme ve bulmaca tarzıyla kaotik bir eğlence oyunu Overcooked!

Son olarak, PlayStation Plus (PS Plus) ayrıcalıkları hakkında bilgi almak istiyorsanız ilgili yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

yorum Yap