PlayStation Plus Eylül 2019 ücretsiz oyunları açıklandı!

PlayStation Plus ile bir yazın daha sonuna geldik ve Eylül ayının başlamasıyla havaların serinlemesi yönündeki beklentilerimizi bugün için aylık oyun koleksiyonuna eklenecek yeni oyunlara bırakmıştık. PS Plus Eylül ayı ücretsiz PS4 oyunları Batman: Arkham Knight ve Darksiders III olarak açıklandı.

PlayStation Plus üyeleri bu ay Gotham City’nin karanlık sokaklarında suçlu avına çıkacak ya da Darksiders serisinin üçüncü oyunuyla öfkelerini açığa çıkaracak. PS Plus koleksiyonunun yeni oyunları 3 Eylül’den itibaren indirilebilecek. Batman: Arkham Knight ve Darksiders III’e yakından göz atalım:

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Arkham City’nin kuşatılmış sokaklarına, Rocksteady’nin aksiyon macerasıyla döneceksiniz. Arkham serisinin finaliyle DC evreninin ikonik kötülerine karşı mücadele vereceksiniz. Gotham’ın süper kahramanı Batman ile büyük ışıltılı metropolü keşfedin, duvarları aşın, çatılardan süzülün ya da Batmobil ile sokaklara adalet getirin.

Ancak dikkat edin! Batman: Arkham Knight’ta şehri bir kez daha özgür kılmak için silahlarınızı kullanarak Scarecrow, Harley Quinn, Killer Croc ve daha fazlasıyla mücadele etmelisiniz. PlayStation Plus aboneleri Batman olmaya hazır mı?

Batman: Arkham Knight’ın PlayStation Store sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Darksiders III

Darksiders 3

Nefes kesen bir aksiyon macera deneyimi sunan Darksiders III sizi çeşitli ortamlar, tehlikeli düşmanlar, gizli sırlar, yeni silahlar ve çeşitli yeteneklerle dolu karanlık, fantastik dünyaya götürecek.

Fury ile Yedi Ölümcül Günahı yok etmek ve kavurucu Dünya’ya geri dönerken Mahşerin Dört Atlısından biri olarak savaşın. Yedi Ölümcül Günahı takip edin kölelerini öldürün ve dünyada iyilik ve kötülük arasındaki dengeyi yeniden kurun. Kıyamet başlasın!

Darksiders III’ün PlayStation Store sayfasına buradan erişebilirsiniz.

PlayStation Plus Eylül ayı oyunları Batman: Arkham Knight ve Darksiders III, 3 Eylül – 30 Eylül arasında PlayStation Store’dan indirilebilecek.

Bu arada Ağustos ayının PlayStation Plus oyunlarını almak için hala birkaç gününüz var. WipEout Omega Collection‘da şimşek hızında, fütüristik yarış gemileriyle parkurları ağlatabilir ya da Sniper Elite 4 ile İkinci Dünya Savaşı İtalya’sında mihver kuvvetlerini durdurmak için mücadele verebilirsiniz. Her iki PlayStation Plus oyunu da 2 Eylül’e kadar indirebilir.

PS Plus Eylül 2019 oyunlarını nasıl buldunuz? Yorumlarda fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Son olarak Sony’nin PlayStation Plus abonelik hizmeti hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

yorum Yap